در بازدید رئیس اتاق تهران از شرکت صنایع تولیدی کروز مطرح شد

حل چالش‌های اقتصادی کشور در تعامل با بخش‌خصوصی

...

محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران، به همراه تیمی از اعضای هیات نمایندگان و مدیران اتاق با حضور در شرکت صنایع تولیدی کروز از خطوط تولید این بنگاه بخش خصوصی بازدید کردند، به گفته مدیران کروز بیش از 14هزار نفر به طور مستقیم در این بنگاه کار می‌کنند.

رئیس اتاق بازرگانی تهران و جمعی از روسای کمیسیون‌ها و مدیران و معاونان اتاق، در بازدید از شرکت صنایع تولیدی کروز، ضمن دیدار و گفت‌و‌گو با مدیرعامل این واحد تولیدی و تبادل‌نظر پیرامون ظرفیت‌ تولید قطعات خودرو و فرصت‌های این بخش صنعتی برای اقتصاد کشور، از خطوط تولید و بخش‌های مختلف این شرکت صنعتی دیدن کردند.

در این بازدید رئیس اتاق تهران با اشاره به چالش‌های فعلی اقتصاد ایران و آسیب‌هایی که تولید و صنعت با آن مواجه شده‌است، اجماع‌سازی در تصمیمات کلان اقتصادی و نقش بخش ‌خصوصی در شکل‌گیری آن را کلیدی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، محمود نجفی عرب اظهار امیدواری کرد که رویکرد و خط‌مشی دولت چهاردهم که در آستانه تشکیل است، هم‌فکری و تعامل کارساز با بخش‌ خصوصی برای رفع مسائل و مشکلات کشور در حوزه اقتصاد و صنعت باشد.

حمید کشاورز، بنیانگذار و مالک شرکت صنایع تولیدی کروز، نیز در این دیدار با اشاره به روند تاسیس و رشد این واحد تولیدی از سال 1361 تاکنون، تعداد نیروی کار مستقیم در این شرکت را 14 هزار نفر عنوان و گزارشی از تولیدات مختلف این واحد صنعتی را تشریح کرد.

در ادامه، رئیس اتاق تهران و گروه همراه وی، از بخش‌های مختلف شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کردند.

 

• گزارش تصویری

 

 

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?78044

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط