برای اولین بار رسانه برتر تشکل‌های بخش خصوصی انتخاب خواهند شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی امین الضرب تا پایان تیر تمدید شد

...

خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و نویسندگان مطبوعات تا 30 تیر ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره در دبیرخانه جشنواره فرهنگی امین‌الضرب ثبت کنند.

مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب تا پایان تیرماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران که برگزارکننده این جشنواره است، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و نویسندگان مطبوعات تا 30 تیر ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره در دبیرخانه جشنواره فرهنگی امین‌الضرب ثبت کنند.

موضوع آثاری که در هفتمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب به رقابت می‌پردازند باید درباره کارآفرینی در بخش خصوصی یا فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی با تمرکز بر موضوعاتی مانند نرخ ارز، ناترازی انرژی، استهلاک سرمایه‌گذاری، مالیات و تأمین سرمایه، تعدد دستگاه‌های صدور مجوز و بهبود محیط کسب‌وکار باشد.

تاریخ انتشار آثار ارسال‌شده به جشنواره باید در بازه زمانی 17 خرداد ۱۴۰۲ تا 17 خرداد ۱۴۰۳ باشد. همچنین برابر فراخوان جشنواره، آثار ارسالی باید در قالب یکی از بخش‌های گزارش توصیفی، گزارش تحلیلی-خبری، سرمقاله و یادداشت، مصاحبه، ویدیو ژورنال و مستند، پادکست و کتاب (با موضوع زندگینامه کارآفرینان) بصورت چاپی یا آنلاین منتشر شده باشند. در این دوره هم‌چنین برای اولین بار رسانه برتر تشکل‌ها (مکتوب و مجازی) نیز انتخاب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، پس از اتمام مهلت ارسال آثار، فرآیند بررسی، تأیید و داوری آن آغاز می‌شود. هیئت داوران جشنواره متشکل از چهره‌های فرهنگی و رسانه‌ای فعال در بخش خصوصی کشور و استادان عرصه روزنامه‌نگاری و ارتباطات است. پس از داوری و جمع‌بندی نهایی، آثار برتر و برگزیده در هر بخش، برابر روال سال‌های گذشته، در اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب رتبه‌های برتر هر بخش معرفی می‌شوند و از صاحبان آثار تجلیل می‌شود. علاقمندان به رقابت در هفتمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب می‌توانند در صورت احراز شرایط شرکت در آن، با تکمیل فرم‌های جشنواره، آثار خود را برای دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

 ارسال آثار برای شرکت در هفتمین دوره جشنواره فرهنگی امین‌الضرب  

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?78039

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام