مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌کند

رویداد جذب سرمایه در حوزه سلامت دیجیتال

...

مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری رویداد جذب سرمایه در حوزه سلامت دیجیتال را برگزار می‌کند. پس از غربالگری ایده‌ها و طرح‌های ارائه شده توسط منتورها، 6 استارت‌آپ برای ارائه در روز پایانی این رویداد انتخاب شده‌اند.

ترویج نوآوری با تکیه بر فرهنگ‌سازی، مهارت‌افزایی، تسهیلگری، رفع موانع کسب‌وکار و ایجاد ارتباط میان کسب‌وکارهای عضو اتاق بازرگانی و اکوسیستم نوآوری کشور از مهمترین اهداف مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران است که با کمک یکسوسازی نیازهای بازار و تحقیق و توسعه علمی دنبال می‌شود.

از این رو، با توجه به اینکه مرکز نوآوری درصدد است نقشی سازنده در فضای کسب‌وکار ایفا کند و همچنین، با توجه به ظرفیت‌های موجود در اتاق بازرگانی تهران و با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت‌آپ‌های دارای سطح تکنولوژی پیشرفته کشور، برگزاری رویدادهایی از جنس جذب سرمایه و تبادل فناوری مدنظر قرار گرفته است.

مهمترین اقدام عملیاتی در این حوزه نیازسنجی و غربالگری تیم‌های فناور و سرمایه‌گذاران تحت عنوان سلسله رویدادهای پیوند بوده است و تا کنون 3 رویداد در حوزه‌های معدن، پتروشیمی و لجستیک پیرامون آن برگزار شده است. در ادامه، چهارمین رویداد از سلسله رویدادهای پیوند با محوریت «جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها در حوزه سلامت دیجیتال» با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری وستا به منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت‌آپ‌های فعال در این حوزه تدارک دیده شده است.

بر اساس این گزارش، از میان 17 ایده یا محصول معرفی شده در این رویداد،  13 طرح انتخاب و توسط منتورها، مورد بحث، بررسی و ارزیابی قرار گرفتند؛ از این میان تعداد 6  استارت‌آپ انتخاب شدند که در روز پایانی رویداد که روز چهارشنبه 18 بهمن در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود، در حضور سرمایه‌گذاران، داوران و سایر فعالان اکوسیستم نوآوری کشور به‌منظور جذب سرمایه به رقابت بپردازند.

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?77470

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط