موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

چهار دوره آموزشی در حوزه‌های تجاری و مالی

...

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) چهار دوره آموزشی با عناوین «دیجیتال مارکتینگ برای صادرات»،«تبلیغات و تحقیقات بازار»،« حسابداری کاربردی» و«نکته و تست آزمون کارگزاری  گمرک1402» را برگزار می‌کند.

اتاق تهران دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و مهارت محور «دیجیتال مارکتینگ برای صادرات»،« تبلیغات و تحقیقات بازار»،« حسابداری کاربردی» و« نکته و تست آزمون کارگزاری  گمرک1402» را برگزار می‌کند.

دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ برای صادرات

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین «دیجیتال مارکتینگ برای صادرات» را برگزار می‌کند. این دوره از پنجم آذرماه آغاز شده و در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 18 برگزار می‌شود.

تحقیقات بازار برای صادرات در فضای آنلاین،معرفی و کار با ابزارهای تحقیقات بازار در فضای آنلاین، آنالیز بازار کشورهای مقصد برای صادرات، معرفی و کار با پلتفرم‌های B2B با رویکرد صادرات، استفاده از گوگل برای بازاریابی صادرات، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی در بازارهای خارجی و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای صادرات (فیسبوک، لینکدین و اینستاگرام) از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

 دوره آموزشی آنلاین تبلیغات و تحقیقات بازار

 شروع دوره آموزشی آنلاین «تبلیغات و تحقیقات بازار» نیز از پنجم آذرماه بوده و یکشنبه ها از ساعت 17 الی 20 برگزار خواهد شد. سرفصل‌های آموزشی این دوره به تبیین جایگاه تبلیغات و تحقیقات در فرآیند بازاریابی، روش تدوین کمپین تبلیغاتی،برنامه ریزی رسانه، تولید محتوای تبلیغاتی، تعریف مسئله تحقیقات بازاریابی و انواع روش‌ها و ابزارهای تحقیقاتی اختصاص خواهد داشت.

  دوره آموزشی آنلاین حسابداری کاربردی

‌آغاز دوره آموزشی آنلاین حسابداری کاربردی هم از هفتم آذرماه بوده و روزهای برگزاری آن سه‌شنبه ها از ساعت 17 الی 20 خواهد بود؛ آشنایی با حسابداری، اصول و مفروضات حسابداری و شناخت عناصر صورت‌های مالی، معادله اساسی حسابداری، صورت‌های مالی اساسی، عناصر صورتهای مالی، فرآیند شناخت - اندازه‌گیری - تجزیه و تحلیل و ثبت رویدادهای مالی و نحوه حسابداری و تنظیم صورت‌های مالی در مؤسسات بازرگانی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی حضوری نکته و تست آزمون کارگزاری  گمرک1402

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران ، دوره آموزشی حضوری «نکته و تست آزمون کارگزاری گمرک1402 »را از سوم آذرماه آغاز کرده و این دوره در روزهای نهم و دهم آذرماه از ساعت 9 الی 17 ادامه می‌یابد. در این دوره نکات قوانین مرتبط از جمله قانون امور گمرکی و آیین نامه اجرایی آن، قانون مقررات صادرات و واردات و آیین نامه اجرایی آن،قانون مبادلات مرزی و آیین نامه ی اجرایی آن، اصول طبقه بندی کالا، قوانین و مقررات مناطق آزاد و مناطق ویژه، اینکوترمز 2020، کنوانسیون بین المللی استانبول و اصطلاحات گمرکی به زبان انگلیسی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس https://itecc.tccim.ir/ قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط