با حضور رئیس اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود

آیین گشایش هشتمین نمایشگاه ایران فارما

...

افتتاحیه هشتمین نمایشگاه ایران ‌فارما با حضور محمود نجفی‌عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران روز چهارشنبه پنجم مهرماه ساعت 10:30 در شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود. رئیس اتاق تهران هم‌چنین روز پنجشنبه ششم مهر ماه در برنامه تحلیل برنامه هفتم در حوزه سلامت با حضور روسای کمیسیون اقتصادی و صنایع مجلس در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

 

آیین گشایش و افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۵ مهرماه در شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، این مراسم با حضور مسوولانی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، رئیس و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس سازمان غذا و دارو، مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی سفرا و هیات‌های تجاری بین‌المللی و فعالان حوزه سلامت آغاز خواهد شد.

محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران نیز که از فعالان باسابقه حوزه سلامت و تولید دارو است در این مراسم که بزرگترین رویداد صنعت داروسازی کشور است، حضور پیدا می‌کند. این نمایشگاه توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در روزهای 5 تا 7 مهر ماه 1402 در مصلای امام خمینی(ره) برپا می‌شود.

در این رویداد بیش از 600 شرکت فعال در حوزه‌های تولید، واردات و توزیع دارو، صنعت چاپ و بسته‌بندی دارو، مواد اولیه، تجهیزات داروسازی و ماشین‌آلات و هم‌چنین پژوهش و توسعه از بیش از 40 کشور حضور دارند.

تحلیل برنامه هفتم توسعه در حوزه دارو و سلامت

در یکی از بخش‌های جنبی نمایشگاه ایران فارما، میزگردی برای بررسی و ارزیابی برنامه هفتم توسعه در حوزه دارو و سلامت برگزار می‌شود که در این میزگرد رئیس اتاق تهران، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس مرکز پژوهش‌های اتاق بازرگانی ایران، رئیس فدراسیون اقتصاد سلامت، رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت قضایی اتاق ایران و مشاور عالی رئیس اتاق تهران حضور خواهند داشت.

این میزگرد روز پنجشنبه ششم مهرماه از ساعت 10:30 تا 12:00 در سالن ایران فارما کانکت در مصلای امام خمینی (ره) برپا می‌شود و مدیریت آن برعهده محمود نجفی عرب، رئیس اتاق تهران، است.

 

نظرات کاربران

الناز نعمتیان

بنده مسئول تحقیق و توسعه اریان کیمیا تک هستم

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط