موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

آموزش گام به گام رفع تعهد ارزی

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) دو کارگاه آموزشی «رفع تعهد ارزی کالا» و «مدیریت ریسک‌های تجاری بین‌المللی در نظام حقوقی چین» را برگزار می‌کند.

 اتاق تهران در ماه مهر دو کارگاه آموزشی کاربردی برگزار می‌کند که هر دو این رویدادهای آموزشی به کاهش مشکلات فعالان اقتصادی در عرصه تجارت منتهی خواهد شد. «رفع تعهد ارزی کالا» و «مدیریت ریسک‌های تجاری بین‌المللی در نظام حقوقی چین» عناوین این دو کارگاه آموزشی است و فعالان اقتصادی می‌توانند با حضور در این کارگاه‌ها از محتوای آنها بهره‌مند شوند.

 

کارگاه آموزشی حضوری رفع تعهد ارزی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، کارگاه آموزشی حضوری رفع تعهد ارزی کالا را به مدت 4 ساعت بوده و در روز 15 مهرماه از ساعت 17 الی 21 برگزار می‌کند.

تشریح آیین‌نامه تبصره (۶) بند (ح) ماده (۲) مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نحوه ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال‌های ۹۷ تا ۱۴۰۲، تبیین آخرین مصوبات کارگروه بازگشت ارز حاصل از صادرات و پاسخگویی به سوالات صادرکنندگان از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس https://itecc.tccim.ir/  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

کارگاه مدیریت ریسک‌های تجاری بین‌المللی در نظام حقوقی چین

کارگاه آموزشی حضوری مدیریت ریسک‌های تجاری بین‌المللی در نظام حقوقی چین در 19 مهرماه و از ساعت 14 الی 15:30 برگزار خواهد شد.

سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل موضوعاتی چون وضع کلی سیستم حقوق مدنی چین، نقاط قابل توجه در قانون مدنی و فصل قراداد، نقاط قابل توجه در حقوق شرکت‌ها و موسسات، فرایند دادرسی امور مدنی چین و موارد احتیاط در انجام فعالیت تجاری برای اتباع خارجی در چین خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس https://itecc.tccim.ir/  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط