در دومین جلسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران بررسی شد

دستورکار تعامل و همکاری با تشکل‌های حوزه کشاورزی

...

نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در دومین نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران، اولویت‌های این حوزه را برای تعیین برنامه کاری خود در دو سال آینده بررسی و بر حضور نمایندگان تشکل‌های بخش خصوصی در جلسات کمیسیون تاکید کردند.

دومین جلسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران با موضوع تبیین اهداف و برنامه‌های کاری دو ساله این کمیسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این جلسه پس از تشریح ماموریت‌ها و فرآیند اجرای شاخص‌های کلیدی عملکرد کمیسیون‌ها در دوره دهم اتاق تهران، از سوی مریم فدایی، معاون امور کمیسیون‌ها و هیات نمایندگان اتاق تهران، اعضای این کمیسیون دیدگاه و نظرات خود پیرامون برنامه‌‎های دو ساله کمیسیون را مطرح کردند.

در این رابطه، پیشنهادهایی شامل بهره‌گیری از حضور مستمر تشکل‌ها در جلسات، بررسی مسئله سلامت غذا و بهبود آن و همچنین تشکیل کمیته‌های امور دام و امور کشاورزی و صنایع تبدیلی ذیل این کمیسیون از سوی اعضا مطرح و ارائه شد.

همچنین در این جلسه، مصوب شد تا در جلسات آتی از مسولان و نماینده سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران دعوت شود. طبق برنامه‌ریزی‌ها، جلسات کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران ماهانه برگزار می‌شود.

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?76679

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط