اتاق بازرگانی تهران با همکاری سازمان صمت استان تهران برگزار می‌کند

همایش آشنایی با قوانین و بخشنامه‌های سازمان تامین اجتماعی

...

هومن حاجی‌پور، معاون توسعه خدمات کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، خبر داد که این اتاق با همکاری سازمان صمت استان یک همایش برای آشنایی فعالان اقتصادی با قوانین و بخشنامه‌های سازمان تامین اجتماعی در روز 23 خرداد برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، همایش آشنایی با قوانین و بخشنامه‌های سازمان تامین اجتماعی را برگزار می‌کند.

معاون توسعه خدمات کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی تهران با اعلام اینکه همایش آشنایی با قوانین و بخشنامه‌های سازمان تامین اجتماعی، روز سه‌شنبه 23 خردادماه امسال برگزار می‌شود، هدف از برپایی این گردهمایی را آشنایی فعالان اقتصادی استان تهران با قوانین و مقررات حوزه‌های تاثیرگذار در فرآیند توسعه بنگاه‌های اقتصادی عنوان کرد و یادآور شد که در این رویداد، بنگاه‌های اقتصادی علاوه بر آشنایی با مفاهیم ضروری کسب‌و‌کار، می‌توانند دغدغه‌ها و چالش‌هایشان را با کارشناسان خبره و مجرب این معاونت در میان بگذارند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، هومن حاجی‌پور همچنین از برگزاری منظم کارگاه‌ها و همایش‌های آموزشی اتاق تهران در حوزه‌های مربوط به توسعه کسب‌و‌کارها و آشنایی فعالان اقتصادی و صاحبان بنگاه‌ها با قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌های اقتصادی خبر داد.

همایش آشنایی با قوانین و بخشنامه‌های سازمان تامین اجتماعی، روز سه‌شنبه 23 خرداد ماه امسال از ساعت 9 الی 12 در محل ساختمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران واقع در ضلع غربی میدان ولیعصر، کوچه ارژنگ، جنب بازارچه اهدا پلاک 1 طبقه اول برگزار می‌شود.

علاقمندان به مشارکت در این رویداد، می‌توانند از طریق لینک ثبت‌نام کنند.

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط