موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌کند

آموزش مبانی ورود به تجارت

...

پنج دوره آموزشی با عناوین «مدیریت خرید و سفارشات خارجی»، «حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی»، «فرایند صادرات و اسناد مورد نیاز آن»، «ابزارهای فروش و بازاریابی آنلاین» و «تولید محتوا» توسط موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) برگزار می‌شود.

بر اساس آنچه در تقویم آموزشی اتاق بازرگانی تهران در واپسین ماه از بهار امسال قرار گرفته، دوره‌های آموزشی «مدیریت خرید و سفارشات خارجی»، «حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی»، «فرآیند صادرات و اسناد مورد نیاز آن»، «ابزارهای فروش و بازاریابی آنلاین» و «تولید محتوا» طی هفته‌های آینده برگزار خواهد شد.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت خرید و سفارشات خارجی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران دوره آموزشی آنلاین «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» را از نهم خرداد ماه آغاز می‌کند. این دوره در روزهای سه شنبه از ساعت 17 الی 20 ادامه می‌یابد. سرفصل‌های آموزشی این دوره، شامل موضوعاتی چون مبانی ورود به تجارت بین‌الملل، آشنایی با مراحل و سفارشات خارجی، اسناد بازرگانی خارجی، نحوه گشایش اعتبار و روش‌های پرداخت، اصول حمل‌ونقل و انواع بارنامه، اینکوترمز و امور گمرگی در واردات خواهد بود.

آموزش کاربردی حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی

دوره آنلاین آموزش کاربردی حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی نیز از 21 خردادماه آغاز شده و در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 لغایت 19 برگزار می‌شود. سرفصل‌های آموزشی این دوره مفاهيم كليدي حمل‌ونقل نظیر کرير و فورواردر، حمل‌ونقل و ماهيت كالا، كلياتي از كالاهاي خطرناك و خاص، تشريح انواع روش‌ها و سرويس‌هاي متداول حمل‌ونقل و معرفي اجمالي مقررات مرتبط با حمل‌ونقل و اهميت آن را دربر می‌گیرد.

دوره آموزشی فرایند صادرات و اسناد مورد نیاز آن

روز دوشنبه 22 خرداد ماه، زمان آغاز دوره آموزشی آنلاین «فرایند صادرات و اسناد مورد نیاز آن» است که طی 6 ساعت در روزهای دوشنبه از ساعت 17 الی 20 برگزار می‌شود. ضوابط و مقررات صادرات و واردات کالا در کشور، انواع راهبرد یا استراتژی‌های صادرات در شرایط تحریم، آشنایی با انواع سندهای تجاری صادرات، آشنایی با فرآیند صادرات، اظهار، ارزش، تعرفه در پنجره واحد تجارت فرامرزی، نحوه بازگردانی ارز و ایفای تعهد ارزی حاصل از صادرات و ارزش‌گذاری کالای صادراتی جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی آنلاین ابزارهای فروش و بازاریابی آنلاین

همچنین، شروع دوره آموزشی آنلاین ابزارهای فروش و بازاریابی آنلاین نیز از 21 خردادماه بوده و این دوره در روزهای یکشنبه از ساعت 18 الی 20 برگزار می‌شود. بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش اتاق تهران آمده، معرفی و استفاده از ابزارهای شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا برای صاحبان کسب‌وکارها و ابزارهای سایت و سئو، ابزارهای تبلیغات آنلاین و انواع تبلیغات آنلاین و ابزارهای آن به عنوان سرفصل‌های آموزشی این دوره تعیین شده است.

دوره آموزشی آنلاین جامع تولید محتوا

برگزاری دوره آموزشی آنلاین جامع تولید محتوا (سایت، اینستاگرام، لینکدین و سئو) هم از 18 تیرماه آغاز شده و این دوره در روزهای 18 و 19 و 24 و 26 و 31 تیرماه از ساعت 17 الی 20 برپا خواهد بود. در این دوره، مفاهیمی چون تولید محتوا در خدمت بازاریابی، استراتژی تولید محتوا، اصول بازاریابی محتوا در اینستاگرام، اصول کپی رایتینگ در تولید محتوا، استفاده از پتانسیل لینکدین در افزایش ترافیک سایت، نحوه تعامل با گروه‌ها و ارتباط تولید محتوا و سئو تدریس می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس https://itecc.tccim.ir/ قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط