با یک معرفی و یک تغییر از سوی وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صمت صورت گرفت

تکمیل ترکیب 60 نفره هیات نمایندگان اتاق تهران در دور دهم

...

وزارت جهاد کشاورزی طی نامه‌ای جهانبخش سنجابی شیرازی را به عنوان نماینده پنجم خود معرفی کرد و سرپرست وزارت صمت نیز محمدجواد حاجی‌حسینی را جایگزین یونس سلمانی کرد تا فهرست هیات نمایندگان دور دهم اتاق تهران تکمیل شود.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی که پیش از این چهار نماینده از پنج سهمیه خود در ترکیب هیات نمایندگان اتاق تهران را اعلام کرده بود، طی نامه‌ای جهانبخش سنجابی را نیز به عنوان نفر پنجم اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، سیدمحمد آقامیری که قبلاً احمد خانی نوذری، عطاالله اشرفی اصفهانی، مجید موافق قدیری و جعفر فرجی را به عنوان چهار تن از نمایندگان خود برای  حضور در دور جدید هیات نمایندگان اتاق تهران معرفی کرده بود، در نامه‌ای جداگانه «جهانبخش سنجابی شیرازی» را نیز به عنوان نفر پنجم معرفی کرد.

سنجابی که سابقه حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت صمت و پژوهشگاه استاندارد را دارد، در حال حاضر دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق است. او در انتخابات دهمین دوره هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور نیز دبیر انجمن نظارت بر انتخابات بود. با این انتصاب سهمیه پنج نفره وزارت جهاد کشاورزی در ترکیب هیات نمایندگان اتاق تهران تکمیل شد.

هم‌چنین سرپرست وزارت صمت که چند روز قبل 15 نماینده خود را معرفی کرده بود، طی نامه‌ای یکی از نمایندگان خود را تغییر داد. سیدمهدی نیازی در این نامه «محمدجواد حاجی‌حسینی»، معاون حقوقی و امور مجلس را معرفی و او را جایگزین یونس سلمانی، معاون هماهنگی و محیط کسب‌وکار، کرد که قبلا در فهرست معرفی‌شدگان بود. حاجی‌حسینی نیز به عنوان نماینده وزارت صمت، عضو انجمن نظارت بر انتخابات دهمین دوره هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی بود.

به این ترتیب ترکیب 60 نفره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران مرکب از 40 نماینده بخش خصوصی، 15 نماینده وزارت صمت و 5 نماینده وزارت جهاد کشاورزی مشخص شد تا شرایط برای برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان و انتخاب هیات رئیسه برای چهار سال آینده فراهم شود.

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?76246

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط