گزارش هفتگی بازارهای مالی؛

تغییر جهت ناگهانی بورس همراه با بازدهی منفی تمام بازارها

...

در هفته گذشته تمامی بازار‌های مالی با بازدهی منفی رو‌به‌رو شدند و سرمایه گذاران عایدی ای از سرمایه گذاری خود نداشتند‌. حال و هوای بازارهای داخلی تحت تاثیر کاهش اندک نرخ دلار آزاد بود و بازار کرپیتو نیز با فشار فروش همراه بود.

 در هفته سوم اردیبهشت ماه بازار سهام که اولین روز معاملاتی خود را پر طراوت آغاز کرده بود اما از یک شنبه با افزایش شدید عرضه ها به طور ناگهانی رو به رو شد و تمامی سهام به رنگ قرمز درآمدند.

چه شاخص کل و چه شاخص کل هم وزن بدترین عمکرد هفتگی در هفته های گذشته را از خود نشان دادند و شاخص کل هم وزن بازدهی منفی ۱۲ درصدی را از خود به جای گذاشت و در بین بازارهای مالی در هفته گذشته بدترین عملکرد را به خود اختصاص داد.

بازار کریپتو اما در هفته گذشته با انتشار داده های تورمی آمریکا باز هم نتوانست به روند صعودی خود برگردد و اغلب رمز ارز ها با فشار عرضه همراه بودند و همین امر منجر شد تا بازدهی دلاری بیتکوین و اتریوم منفی باشد و البته که اغلب آلتکوین ها با  بازدهی منفی تری طی هفته رو به رو شدند و حال بازار کریپتو در هفته گذشته خوب نبود.

 

قیمت سکه نیز در هفته آتی در داخل کشور با نوسانات کم منفی رو به رو بود که این بازدهی منفی ناشی از کاهش نرخ دلار در بازار آزاد و تعادل انس جهانی طلا بوده است.

 
 

بازدهی هفتگی بازارها

پ ن : تمامی بازدهی های درج شده بر اساس معاملات از  شنبه (۱۶ اردیبهشت ) تا ۴ شنبه (۲۰ اردیبهشت) بوده است و معاملات روزهای ۵ شنبه و جمعه بازار کریپتو تاثیری بر بازدهی درج شده نداشته است.

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام