در یک ماه گذشته ثبت شد

بازدهی مثبت در بازار ارزهای دیجیتال

...

قیمت بیت کوین در معاملات امروز تا پیش از ساعت 12 به 27 هزار و 922 دلار رسیده است.

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین در یک ماه اخیر بیش از 24 درصد سود روانه جیب حامیان نخستین رمزارز در جهان کرده است. با این وجود بازدهی منفی بیت کوین در یک  هفته و 14 روز گذشته، بسیاری از سرمایه گذاران را نسبت به قیمت این ارز دیجیتال در پایان دومین فصل سال جاری میلادی نگران کرده است.

در یک هفته گذشته بازدهی بیت کوین به 0.4- درصد رسیده است. هم چنین در 14 روز گذشته، 0.9- درصد بازدهی برای این ارز دیجیتال ثبت شده است. با این وجود بیش از 70 درصد از کاربران در سایت کوین گیکو اعلام کرده اند، شرایط بازار را خوب ارزیابی می کنند و  نظر  28 درصد از کاربران این سایت درباره وضعیت بازار بیت کوین، منفی بوده است.

قیمت بیت کوین در معاملات امروز تا پیش از ساعت 12 به 27 هزار و 922 دلار رسیده است. کاهش فاصله قیمت این ارز دیجیتال با کانال 30 هزار دلار درحالی است که بعضی تحلیل ها از تلاش ها برای نگه داری قیمت در محدوده 27 تا 28 هزار دلار خبر می دهد.

ثبت بازدهی مثبت در یک ماه گذشته در بازار اتریوم هم خبر ساز شده است.  قیمت دومین ارز دیجیتال جهان با نرخ یک سال گذشته بیش از 47 درصد فاصله دارد. اما بازدهی مثبت این ارز در یک ماه گذشته به 15 درصد نزدیک شده است. هم چنین اتریوم با ثبت 1.6درصد بازدهی مثبت در یک هفته گذشته به کانال یک هزار و 806 واحد صعود کرده است.

 غیر از پولیگان و سولانا بازدهی یک ماهه در بازار  10 ارز دیجیتال از نظر حجم بازار مثبت گزارش شده است. قیمت کاردانو با 10 درصد بازدهی مثبت در هفته گذشته، به 0.39 سنت رسیده است. بازدهی این ارز دیجیتال در یک ماه گذشته به 16.1 درصد رسیده است. با این وجود قیمت امروز آدا کاردانو با قیمت یک سال پیش، 65.6- درصد فاصله دارد.

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?76041

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام