وضع بازار ارزهای دیجیتال خوب است؟

10 درصد بازدهی مثبت در بازار بیت کوین

...

در سایت کوین گکو، 86 درصد از کاربران وضعیت این روزهای بازار بیت کوین را مناسب ارزیابی می کنند.این امیدواری اما محدود به بازار بیت کوین نیست و در بازار اتریوم هم 82 درصد از کابران، وضعیت بازار را خوب می دانند.

بیت کوین در دو روز گذشته، کمتر از 22 هزار دلار قیمت گرفت اما در معاملات یک روز اخیر، قیمت نخستین ارز دیجیتال 9.2 درصد رشد کرده است. یک هفته گذشته، برای بازار این ارز دیجیتال سبز گذشت. بازدهی سرمایه گذاران در هفت روز اخیر به 8.4 درصد در حالیکه بازدهی 14 روز گذشته 3.3 درصد گزارش شده است. با این حال و با وجود ثبت بیش از 10 درصد بازدهی مثبت در یک ماه اخیر، قیمت بیت کوین هنوز به قله های فتح شده در 2 سال گذشته نرسیده است.

در سایت کوین گکو، 86 درصد از کاربران وضعیت این روزهای بازار بیت کوین را مناسب ارزیابی می کنند. این سطح از ارزیابی مثبت به بازار درحالیکه بازدهی یک ساله سرمایه گذاری در این بازار 35.8- درصد اعلام شده، گویای امیدواری سرمایه گذاران خرد به افزایش قیمت در ماه های آینده است.

این امیدواری اما محدود به بازار بیت کوین نیست و در بازار اتریوم هم 82 درصد از کابران، وضعیت بازار را خوب می دانند. در یک ماه گذشته، بازدهی دومین ارز دیجیتال از نظر حجم بازار به 8.4 درصد رسیده است. در یک هفته گذشته هم بازار اتریوم سبز پوشیده و با ثبت بازدهی 6.7 درصدی به کار خود ادامه داده است. همزمان با افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 24 هزار دلار، اتریوم هم در 24 ساعت گذشته نزدیک به 6 درصد رشد مثبت را ثبت کرده و با قیمت یک هزار و 673 دلار معامله شده است.  

افزایش خرید در بازار ارزش بازار ارزهای دیجیتال را با رشدی 5.1 درصدی همراه کرده است. امروز، ارزش این بازار به 1.11 تریلیون دلار رسیده است. با این حال، بازدهی یک هفته ای و یک روزه سرمایه گذاران در بازار همه ارزهای دیجیتال مثبت نبوده است. در بازار سولانا و شیبا به ترتیب 3.1- و 1.8- درصد بازدهی منفی ثبت شده است. هم چنین در بازار دوج کوین، ارز محبوب و ومورد علاقه ایرانیان، 4.1- درصد بازدهی منفی در یک هفته اخیر گزارش شده است.

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?76008

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام