آغاز رأی‌گیری دهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران

حضور گسترده بخش خصوصی پای صندوق‌های رای

...

رأی‌گیری انتخابات دهمین دوره هیات نمایندگان اتاق تهران از ساعت 8 صبح امروز،‌ شنبه بیستم اسفند ماه در محل سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شد.

 9:00 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، همزمان با باز شدن محل رأی‌گیری،‌ بهمن عشقی دبیرکل اتاق تهران اولین رأی این دوره از انتخابات را که از طریق دستگاه‌های مکانیزه صورت می‌گیرد ثبت کرد.

همچنین ناصر ریاحی عضو هیات رئیسه اتاق تهران نیز در دقایق آغازین بازگشایی صندوق‌های مکانیزه،‌رأی خود را ثبت کرد.

در سالن 38A نمایشگاه بین‌المللی تهران،‌150 دستگاه مکانیزه اخذ رأی نصب شده و فعال است.

9:20 

مسعود خوانساری،‌رئیس اتاق تهران نیز با حضور در محل انتخابات اتاق تهران، رأی خود را ثبت کرد.

10:00 

تا ساعت 10 و دو ساعت از آغاز رأی‌گیری انتخابات اتاق تهران،‌حدود 450 نفر از فعالان اقتصادی و صاحبان حق رأی برای ثبت آرای خود در محل انتخابات واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران حاضر شدند.

 

10:30 

یحیی آل‌اسحاق رئیس سابق اتاق تهران و از نامزدهای دهمین دوره انتخابات این اتاق،‌با حضور در محل رأی‌گیری،‌ رأی خود را از طریق دستگاه مکانیزه به ثبت رساند.

11:00 

تا ساعت 11 و گذشت سه ساعت از آغاز رأی‌گیری انتخابات اتاق تهران، حضور رأی‌دهندگان در محل انتخابات از 700 نفر عبور کرد.

 12:30 

زمان رأی‌گیری انتخابات اتاق تهران در حالی به نیمه مهلت قانونی که تا ساعت18 است، رسیده که تا این لحظه،‌حدود 1200 نفر از صاحبان رای در محل انتخابات حاضر شده و آرای خود را ثبت کردند.

   13:30 

 با حضور فعالان اقتصادی در محل رای‌گیری، تعداد آرای ثبت شده در انتخابات اتاق تهران به 1500 رای رسید.

   14:30 

تعداد رای دهندگان تا ساعت 14:30 از 1700 نفر عبور کرد.

   16:30 

حضور فعالان اقتصادی در محل رأی‌گیری انتخابات اتاق تهران ادامه دارد و تا لحظه مخابره این خبر، 2050 نفر آرای خود را ثبت کرده اند.

17:50

با اعلام رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق تهران، مهلت رأی‌گیری انتخابات اتاق تهران تا ساعت 19 و به مدت یک ساعت،‌تمدید شد.

19:00

ابراهیم بهادرانی رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق تهران از تمدید مهلت رای‌گیری انتخابات اتاق تهران تا ساعت 20 خبر داد و تصریح کرد که با پایان این مهلت زمانی، محل اخذ رای در نمایشگاه بین المللی تهران بسته خواهد شد.

20:00

ابراهیم بهادرانی، رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق تهران در ساعت 20 پایان رای‌گیری در دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران را اعلام کرد.

دهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران پس از دو بار تمدید مهلت رای‌گیری سرانجام در ساعت 20 به پایان رسید.

بهادرانی که در کنار سایر اعضای هیات نظارت بر این انتخابات ایستاده‌بود،ضمن قدردانی از عوامل اجرایی این رویداد، اعلام کرد که نتایج این انتخابات به صورت الکترونیکی شمارش شده و تا دقایقی دیگر اعلام خواهد شد.

برابر آمار تاییدنشده تعداد 2هزار و 263 نفر از واجدان شرایط در این انتخابات شرکت کرده‌اند. آمار دقیق رأی‌دهنده‌ها بعد از شمارش اعلام خواهد شد. نتیجه انتخابات از طریق پخش زنده اعلام می‌شود.

  

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط