هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران اعلام کرد

فهرست 188 نفره نامزدهای دور دهم هیات نمایندگان اتاق تهران

...

در لیست نهایی نامزدهای انتخابات اتاق تهران با گروه فعالیت مشخص شد 188 نامزد به تفکیک 86 نفر در گروه بازرگانی، 75 نفر در گروه صنعت، 17 نفر در گروه کشاورزی و 10 نفر در حوزه معدن با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

فهرست نهایی نامزدهای دهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران بعد از آخرین تغییرات گروه فعالیت آنها منتشر شد.

تعداد نامزدهای نهایی انتخابات اتاق تهران بعد از حذف نامزدهای انصرافی به 188 نامزد رسید. به این ترتیب 86 نفر در گروه بازرگانی، 75 نفر در گروه صنعت، 17 نفر در گروه کشاورزی و 10 نفر در گروه معدن به رقابت خواهند پرداخت. سخت‌ترین رقابت در این دوره در گروه‌ بازرگانی شکل گرفته است، جایی که 86 نفر برای تصاحب 16 کرسی هیات نمایندگان رقابت می‌کنند، یعنی برای هر صندلی 5.38 نفر نامزد شده‌اند.

در بخش صنعت برای هر یک صندلی از 14 صندلی 5.36 نامزد حضور دارد. برای دو بخش کشاورزی و معدن که تعداد صندلی‌ها به ترتیب 6 و 4 است برای هر کرسی 2.8 و 2.5 نفر رقابت خواهند کرد.

علاوه بر اعلام فهرست نهایی نامزدها، رأی‌دهندگان دارای کارت عضویت حقیقی نیز می‌توانند با مراجعه به سایت انتخابات اتاق ایران https://election.iccima.ir/  وضعیت خود را استعلام بگیرند که آیا می‌توانند در انتخابات رأی بدهند یا خیر. دارندگان کارت عضویت حقیقی حتماً باید برای رأی‌دادن در این سامانه ثبت‌نام کنند و مدارک لازم را ارائه دهند تا مجوز رأی دادن آنها صادر شود. در غیر این صورت این اعضا امکان رأی دادن در روز انتخابات را نخواهند داشت و مراجعه آنها به محل اخذ رأی در روز انتخابات خالی از فایده خواهد بود.

لازم به ذکر است نامزدهای این انتخابات، ولو نامزدهای تاییدشده نیز که دارای کارت عضویت حقیقی هستند باید برای رأی دادن در سامانه انتخابات اتاق ایران ثبت‌نام کنند.

فهرست نهایی نامزدهای انتخابات اتاق تهران را اینجا دریافت کنید.

 فهرست نهایی نامزدها با کد انتخاباتی را هم می‌توانید اینجا در سامانه انتخابات اتاق ایران ببینید.

فایل pdf فهرست نهایی نامزدها با کد انتخاباتی را هم می‌توانید از اینجا دانلود کنید

 

نظرات کاربران

آناهیتا معارف

با سلام
انتخابات اتاق بازرگانی تهران در کدام محل برگزار خواهد شد؟

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط