موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آمادگی آزمون حرفه‌ای منابع انسانی

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) دوره آمادگی آزمون حرفه‌ای منابع انسانی (PHRI) را برای مدیران بنگاه‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای طرح توانمندسازی مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت‌های عضو و تشکل‌های بخش خصوصی، یکی از معتبرترین کارگاه‌های بین‌المللی تخصصی منابع انسانی را در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌کند.

منابع انسانی حرفه‌ای بین‌المللی (Professional in Human Resources–International) یا به اختصار PHRI یک گواهی‌نامه معتبر بین‌المللی است که توسط موسسه HRCI آمریکا (معتبرترین مرجع صدور گواهینامه‌های حرفه‌ای منابع انسانی در جهان) برای متخصصانی که دارای سطح دانش و مهارت قابل قبول در حوزه منابع انسانی هستند، صادر می‌شود. به همین سبب اخذ این گواهینامه جهانی و شایستگی‌محور، مهر تاییدی بر تسلط فرد در زمینه دانش فنی و عملیاتی مرتبط با منابع انسانی خواهد بود.

دوره حرفه‌ای منابع انسانی PHRI از 19 بهمن ماه آغاز شده و به مدت 40 ساعت در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 18 الی 21 توسط مدرس معتبر HRCI آمریکا و با هدف توسعه مهارت‌های ضروری متولیان منابع انسانی و پس از مصاحبه و احراز شرایط داوطلبان در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

سرفصل‌های ‌آموزشی این دوره شامل موضوعاتی چون استعدادیابی، مدیریت استعداد و توسعه، جبران خسارت و روابط کارمندان و ریسک است که توسط مهرداد باستانی‌پور، مدرس بیش از 32 دوره آمادگی آزمون PHRI و مدیر منابع انسانی شرکت‌های تپسی، کیسون و شلمپرژه آمریکا ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس itecc.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط