مدیرعامل موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران خبر داد

دریافت گواهینامه‌های استاندارد ایزو 9001 و 29993 توسط موسسه آیتک

...

وحید تقی‌خانی، مدیرعامل موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک)‌ از اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو 9001 و 29993 توسط این موسسه خبر داد و اعلام کرد که این دستاورد در نتیجه روند فزاینده سطح کیفی خدمات آموزشی به دست آمده و به سهولت در توسعه فعالیت‌های بین‌المللی این موسسه منجر می‌شود.

 

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو 9001 و 29993  شد.

وحید تقی‌خانی، مدیرعامل موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر، موسسه آموزش اتاق تهران از معدود موسسات آموزشی در کشور و تنها مجموعه آموزشی در بین اتاق‌های بازرگانی کشور است که موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو شده است.

 او با بیان اینکه «استاندارد 9001 به مدیریت کیفیت در سازمان‌ها و استاندارد 29993 به خدمات با کیفیت یادگیری خارج از آموزش رسمی اختصاص دارد» درباره مزایای اخذ این استانداردها توضیح داد: اعتقاد بر این است که وجود گواهینامه‌های استاندارد بین‌المللی کیفیت و آموزش در موسسه دارای مزایای بسیاری است. از جمله اینکه، منجر به توسعه برند موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران شده و نتیجه آن افزایش سطح کیفی خدمات آموزشی قابل ارائه به اعضای اتاق تهران است. این استانداردها همچنین شرایط بهینه و مناسب را برای اخذ مجوزهای آموزشی از مراجع ذیصلاح و نهادهای بالادستی برای موسسه آموزش بیش از پیش فراهم می‌کند.

تقی‌خانی با اشاره به اینکه دریافت این استانداردها، سهولت در توسعه فعالیت‌های بین‌المللی و همکاری با موسسات معتبر بین‌المللی را به همراه خواهد داشت، ادامه داد: این دستاورد، سهم بازار مناسب در صنعت آموزش کشور به منظور رفع نیازها و توانمندسازی اعضای اتاق بازرگانی تهران را حاصل می‌کند و در عین حال، سازوکار سیستمی در موسسه آموزش و پرهیز از وابستگی به اشخاص در انجام امور محوله را ایجاد خواهد کرد.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (آیتک) به عنوان یک مجموعه مستقل با مالکیت اتاق بازرگانی تهران شناخته می‌شود که رسالت اصلی آن، ارائه دوره‌های آموزشی مهارت‌محور (VET) به منظور توانمندسازی، افزایش سطح دانش و مهارت است. این موسسه تلاش می‌کند که  از طریق ارائه این خدمات آموزشی، به رفع یا تقلیل معضلات قانونی و حقوقی اعضای اتاق بازرگانی تهران، تشکل‌های صنفی و اقتصادی وابسته به اتاق تهران و فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌وکار کمک کند.

موسسه آیتک، مجهز به پیشرفته‌ترین زیرساخت‌های و فناوری مرتبط با آموزش بوده و قابلیت ارایه دوره‌های مجازی به صورت زنده را دارا بوده و بهره‌مندی از سیستم‌های نرم‌افرازی مدیریت آموزش، وجود استودیوی تولید محتوای آموزش تصویری و الکترونیکی، کلاس‌های مجهز به ابزار هوشمند و تجهیزات سمعی و بصری از دیگر ویژگی‌های این موسسه است.

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط