موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

دوره های آموزشی از مکاتبات اداری و اصول نامه نگاری تا دیجیتال مارکتینگ برای صادرات

...

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) دو کارگاه آموزشی با عناوین «مکاتبات اداری و اصول نامه نگاری» و«آخرین مقررات مربوط به واردات کالا» و همچنین دوره‌های آموزشی«مراحل و مقررات صادرات و واردات»،«مدیریت موجودی و انبارداری»،«مهارت های بازرگانی» و«دیجیتال مارکتینگ برای صادرات» را برگزار می‌کند.

اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی برای توانمندسازی اعضا و فعالان اقتصادی، دو کارگاه آموزشی «مکاتبات اداری و اصول نامه نگاری» و«آخرین مقررات مربوط به واردات کالا» و همچنین دوره‌های آموزشی با عناوین«مراحل و مقررات صادرات و واردات»،«مدیریت موجودی و انبارداری»،«مهارت های بازرگانی» و«دیجیتال مارکتینگ برای صادرات» را در ماه پیش رو برگزار می‌کند.

دوره آموزشی آنلاین مراحل و مقررات صادرات و واردات

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین مراحل و مقررات صادرات و واردات را در 11 بهمن ماه آغاز می‌کند و این دوره در روزهای سه شنبه از ساعت 17 الی 20 ادامه می‌یابد.

 همچنین سرفصل‌های آموزشی این دوره موضوعاتی چون آشنایی با عمده موارد صادراتی، بایدها و نبایدهای کارت بازرگانی، اسناد حمل در تجارت خارجی، استراتژی های شش‌گانه صادراتی و حقوق مکتسب واردکنندگان، شیوه های رسمی ورود کالا، شیوه های تأمین مالی واردات، معافیت شرکت های تولیدی در واردات کالا (سامانه بهین یاب) و محاسبه هزینه های مترتب بر واردات کالا را در بر می‌گیرد.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت موجودی و انبارداری

دوره آموزشی آنلاین مدیریت موجودی و انبارداری از 17 بهمن ماه آغاز شده و طی 15 ساعت، دوشنبه ها از ساعت 17 الی 20 برگزار می شود.

 بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش اتاق تهران آمده، سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل مفاهیم مربوط به انبارداری و کنترل موجودی، طراحي سيستم اطلاعاتي انبار، قانون پارتو، اصول انبارداری، چگونگی سیستم طبقه بندی و کدگذاری کالا و روش هاي شمارش و كنترل كمي موجودي ها است.

 کارگاه آموزشی آنلاین مکاتبات اداری و اصول نامه نگاری

کارگاه آموزشی آنلاین مکاتبات اداری و اصول نامه نگاری هم، روز سه شنبه 18 بهمن ماه در ساعات 16 الی20 برگزار می‌شود و شناخت انواع نامه های اداری، آشنایی با مراحل تدوین نامه، فرم و شیوه نوشتن نامه های اداری و آیین نگارش و اصول شیوا نویسی، روش صحیح نگارش انواع دستورالعمل ها، آیین نامه ها و روش های اجرایی و انواع نشانه گذاری و علایم نگارشی در مکاتبات در این کارگاه آموزش داده می‌شود.

دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی

دوره آموزشی دیگری که در ماه بهمن برگزار می‌شود، دوره آنلاین و جامع مهارت های بازرگانی است.

شروع این دوره از 17 بهمن ماه بوده و طی 60 ساعت در روزهای زوج ادامه پیدا می‌کند. سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل کلیات تجارت بین المللی، سیستم طبقه بندی کالا HS،اینکوترمز 2020، لینکدین، حمل و نقل بین المللی، آشنایی با فرایند گام به گام واردات و صادرات،مقررات گمرکی و EPL، ثبت سفارش، روش های پرداخت بین‌المللی، قراردادهای تجاری بین المللی و مذاکرات تجاری خواهد بود که توسط جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی ارائه می‌شود.    

کارگاه آموزشی آخرین مقررات مربوط به واردات کالا

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، در عین حال، یک کارگاه آموزشی برای اطلاع‌رسانی در باب آخرین مقررات مربوط به واردات کالا نیز برگزار می‌کند.

این کارگاه آموزشی، چهارشنبه 19 بهمن ماه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود و تشریح آخرین مقررات و دستورالعمل های حوزه واردات کشور، شیوه تامین مالی، رفع تعهد ارزی واردکنندگان و ثبت در سامانه های ذیربط جزو سرفصل های آموزشی آن خواهد بود.

دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ برای صادرات

دوره آموزشی آنلاین«دیجیتال مارکتینگ برای صادرات» هم از 24 بهمن ماه آغاز شده و روزهای برگزاری آن دوشنبه‌ها از ساعت 14 الی 16:30 خواهد بود. همچنین موضوعاتی نظیر تحقیقات بازار برای صادرات در فضای آنلاین، معرفی و کار با ابزارهای تحقیقات بازار در فضای آنلاین، آنالیز بازار کشورهای مقصد برای صادرات، معرفی و کار با پلتفرم‌های B2B با رویکرد صادرات، استفاده از گوگل برای بازاریابی صادرات، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی در بازارهای خارجی و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای صادرات (فیسبوک، لینکدین و اینستاگرام) به عنوان سرفصل‌‌های آموزشی این دوره، آموزش داده می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرسedu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط