موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

پنج دوره آموزشی مهارت محور در حوزه بازرگانی

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) دوره های آموزشی«بررسی و تکمیل اسناد بازرگانی»،« آشنایی با سیستم طبقه بندی کالاHS »، «صفر تا صد لینکدین»، «قراردادهای نفت و گاز» و « تازه ها و قابلیت های جدید سامانه جامع تجارت» را برگزار می‌کند.

 

اتاق تهران در دومین ماه از زمستان 1401 پنج دوره آموزشی با عناوین «بررسی و تکمیل اسناد بازرگانی»،« آشنایی با سیستم طبقه بندی کالاHS) )»،« صفر تا صد لینکدین»،«قراردادهای نفت و گاز» و«تازه ها و قابلیت های جدید سامانه جامع تجارت» را برای به روزرسانی اطلاعات فعالان اقتصادی و بازرگانان در نوبت برگزاری قرار داده است.

 

دوره آموزشی آنلاین بررسی و تکمیل اسناد بازرگانی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(آیتک) دوره آموزشی آنلاین «بررسی و تکمیل اسناد بازرگانی» را در نهم بهمن ماه آغاز می‌کند و این دوره، طی 6 ساعت در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 17 لغایت 20 برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل  آشنایی با اصطلاحات کاربردی در بازرگانی و اسناد تجاری تعاریف و کاربرد آنها خواهد بود.

 

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با سیستم طبقه بندی کالاHS

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با سیستم طبقه بندی کالا(HS) نیز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه 10 و 12 بهمن ماه از ساعت 18 الی 21 برگزار شده و در آن به پیشینه و ضرورت ها،چگونگی ساخت سیستم هماهنگ کننده HS،ضرورت توصیف کالا و قسمت های سیستم هماهنگ کننده پرداخته می‌شود.

 

دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد لینکدین

دوره دیگری که قرار است در بهمن ماه برگزار شود، دوره آموزشی آنلاین «صفر تا صد لینکدین» است که شروع آن از 17 بهمن‌ماه بوده و طی 15 ساعت در روزهای دوشنبه از ساعت 17 الی 20 برگزار می‌شود. سرفصل‌های آموزشی در این دوره موضوعاتی چون استراتژی محتوا و قیفAIDA،تکنیک هایBAB,PAS,2Yes، هدف‌گذاری و متریک KPI، تقویم تولید و انتشار محتوا، سیگنال گیری و محبوب سازی، مشخص سازی بازار هدف، درآمدزایی دلاری با لینکدین و رزومه نویسی و تکمیل پروفایل را در بر‌می‌گیرد.

 

دوره‌ آموزشی قراردادهای نفت و گاز

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین قراردادهای نفت و گاز  را هم از 25 بهمن‌ماه آغاز می‌کند. روزها و ساعات برگزاری این دوره سهشنبه‌ها از ساعت 16تا20 خواهد بود.

آشنایی با تعاریف و مفاهیم اولیه قراردادها، تشخيص اوليه نوع قرارداد و محاسبه بيمه، ماليات و صرفه جويي هاي عالي در برگزاري مناقصه و قرارداد،ارکان انواع قراردادهای داخلی، قراردادهای پایین دستی و بالادستی در نفت و گاز،آشنایی با مدیریت ریسک در قراردادها، تهیه اسناد پیمان به جهت انجام مناقصه یا انعقاد قرارداد و تفاوت‌های ساختاری تفاهم نامه، موافقت نامه و قراردادهای بین المللی در قراردادهای بین المللی  HOA و MOU  از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

 

دوره آموزشی آشنایی با تازه ها و قابلیت های جدید سامانه جامع تجارت

در تقویم آموزشی بهمن‌ماه، یک دوره آموزشی به منظور آشنایی فعالان اقتصادی با تازه ها و قابلیت های جدید سامانه جامع تجارت نیز گنجانده شده است.

این دوره در روز چهارشنبه 26 بهمن ماه از ساعت 16 الی 20 برگزار شده و به موضوعات مختلفی همچون واردکنندگان بدون سابقه واردات، شیوه های تامین مالی برای شرکت های تولیدی،آخرین نسخه رفع تعهد ارزی برای صادرکنندگان سال های 97 الی 1400، عملیات گمرکی در صادرات و واردات، عملیات لجستیک خارجی، عملیات رتبه بندی و مالی و عملیات سامانه 124 می‌پردازد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرسedu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط