بازار آشفته است

بیت کوین به کانال 15 هزار دلار سقوط کرد

...

افت قیمت بیت کوین به کمتر از 16 هزار دلار در حالی است که از هفته گذشته، با اعلام ورشکستگی صرافی اف تی ایکس، بازار رمزارزها آشفته تر از همیشه به کار ادامه می دهد.

بازدهی منفی بیت کوین طی یک ماه گذشته به بیش از 18 درصد رسیده است. قیمت این ارز دیجیتال در جریان معاملات جهانی، تا پیش از ساعت 13 امروز به 15 هزار و 714 دلار رسید که پایین ترین قیمت این رمزارز در جریان دادوستدهای یک ماه گذشته است.

افت قیمت بیت کوین به کمتر از 16 هزار دلار در حالی است که در بخش نظردهی سایت کوین گیکو، 45 درصد از رای دهندگان شرایط امروز بازار را منفی و 55 درصد آن را مثبت ارزیابی کرده اند. افزایش نظر منفی رای دهندگان نسبت به شرایط امروز بازار درحالی است که  افت قیمت بیشتر برای سرمایه گذاران خرد فرصت ساز در نظر گرفته می شود.

افت قیمت بیت کوین به کمتر از 16 هزار دلار در حالی است که از هفته گذشته، با اعلام ورشکستگی صرافی اف تی ایکس، بازار رمزارزها آشفته تر از همیشه به کار ادامه می دهد. این ورشکستگی، وضعیت دیگر صرافی های ارزهای دیجیتال را هم تحت تاثیر قرار داده است. از جمله این صرافی ها کوین بیس است که به مشتریانش گفته بود در معرض چالش های مالی ناشی از بهم ریختگی بازار قرار نمی گیرد. با این وجود این صرافی به تازگی اعلام کرده 60 نفر از کارکنانش را اخراج می کند.

از مجموع 15 ارز دیجیتال نخست از نظر بزرگی بازار، بازدهی همه ارزها در یک هفته و  24 ساعت گذشته منفی بوده است.

تنها رمزارز با بازدهی مثبت در 24 ساعت گذشته ایکس آر پی است که در یک روز 1.6 درصد رشد مثبت را ثبت کرده است.

قیمت اتریوم هم در جریان معاملات یک هفته جاری 12.5- درصد ریخته است. هم چنین بازدهی بی ان بی و بایننس یو اس دی در یک هفته ای که گذشت، 9.1- درصد و 0.1- درصد گزارش شده است.

در 24 ساعت گذشته هم چنین ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با 2 درصد افت به 814 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات رمزارزها در 24 ساعت گذشته، 62.7 میلیارد دلار اعلام شده است که سهم بیت کوین در آن 37.1 درصد و سهم اتریوم 16.1 درصد گزارش شده است.

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام