موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

چهار دوره‌ آموزشی در حوزه تجارت و کوچینگ

...

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) یک کارگاه آموزشی آنلاین با عنوان«رفع تعهد ارزی کالا» و سه دوره آموزشی با عناوین «مهارت‌های بازرگانی»،« منبع یابی در بازارهای هدف صادراتی و وارداتی» و«منتورینگ در عمل» را برگزار می‌کند.

 

در ادامه طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و مهارت محور توسط اتاق تهران، یک کارگاه آموزشی آنلاین با عنوان«رفع تعهد ارزی کالا» و سه دوره آموزشی شامل«مهارت‌های بازرگانی»،« منبع یابی در بازارهای هدف صادراتی و وارداتی» و«منتورینگ در عمل» در آذرماه برگزار می شود.

 

دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) برگزاری دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی را از 14 آذرماه آغاز می‌کند و طبق روال دوره‌های پیشین، جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی هدایت آن را بر عهده خواهند داشت.

تبیین کلیات تجارت بین‌المللی، سیستم طبقه بندی کالاHS ، اینکوترمز، لینکدین، حمل‌‌‌و نقل بین‌المللی، آشنایی با فرآیند گام‌به گام واردات و صادرات، ثبت سفارش و مقررات گمرکی، روش‌های پرداخت بین‌المللی و مذاکرات تجاری از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی منبع یابی در بازارهای هدف صادراتی و وارداتی

دوره آموزشی منبع یابی در بازارهای هدف صادراتی و وارداتی (تحلیل کالا و کشور) نیز به صورت حضوری و در روز 21 آذرماه در ساعات 16:30 الی 20:30 برگزار می‌شود.

آشنایی به زبان مشترک کسب و تحلیل داده های واردات و صادرات( (HS، تسلط به سایت های داخلی منبع یابی و آشنایی با سایت‌های trade map , Harvard business از جمله اهداف آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی آنلاین منتورینگ در عمل

دوره آموزشی آنلاین«منتورینگ در عمل» هم در 21 آذرماه آغاز شده و طی 12 ساعت در روزهای زوج از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل مفاهیمی چون تعریف منتورینگ و کوچینگ (تفاوت ها و شباهت ها)،تشریح روش های منتورینگ و کوچینگ موثر در جهت توسعه استعدادها، معرفی مدل‌های منتورینگ و کوچینگ بر مبنای سناریوهای مختلف، عوامل کلیدی در ایجاد یک رابطه منتورینگ امن، موثر و پایدار و معرفی چارچوب AXLES در برنامه ریزی و پیاده سازی برنامه منتورینگ خواهد بود.

کارگاه آموزشی آنلاین رفع تعهد ارزی کالا

رویداد آموزشی دیگری که در ماه پیش رو برگزار می‌شود، کارگاه آموزشی آنلاین «رفع تعهد ارزی کالا» خواهد بود.

این کارگاه آموزشی در 23 آذرماه و در ساعات 17:30 الی 20:30 برگزار می‌شود و در آن، نحوه رفع تعهد ارزی صادرکنندگان سالهای 1397-1401، فرایند عملی واگذاری پروانه های صادراتی، انواع شیوه های تامین مالی واردات از محل صادرات ، رفع تعهد ارزی سیستمی صادرکنندگان در بستر سامانه جامع تجارت و رفع تعهد ارزی واردکنندگان آموزش داده می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این رویدادهای آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرسedu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط