در اتاق تهران و با مشارکت فعالان اقتصادی برگزار می‌شود

مذاکرات تجاری بازرگانان ایرانی با دو گروه تجاری از بلاروس و اورال روسیه

...

نشست مذاکرات تجاری فعالان اقتصادی ایران با اعضای دو گروه تجاری از کشورهای روسیه و بلاروس، طی روزهای دهم و دوازدهم مهرماه در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، دیدار و مذاکره تجار و بازرگانان ایرانی با گروه تجاری از ناحیه فدرالی اورال فدراسیون روسیه که متشکل از 5 شرکت در زمینه‌های صنایع غذایی، سلامت، محصولات فلزی و حمل‌نقل هستند، طی روز یکشنبه 10 مهرماه 1401 ساعت 14 در محل اتاق تهران برگزار می‌شود. فعالان اقتصادی برای حضور و مشارکت در این دیدار تجاری تا حداکثر روز شنبه 9 مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت اتاق تهران، فرم ثبت‌نام در این رویداد را تکمیل و ارسال کنند.

همچنین، نشست دیگری طی روز سه‌شنبه 12 مهرماه 1401 ساعت 10 صبح در محل اتاق تهران با حضور یک هیات تجاری 17 نفره از جمهوری بلاروس برگزار می‌شود. اعضای این هیات تجاری از بلاروس، در زمینه‌های ماشین‌آلات، خودروسازی، راه‌آهن، حمل‌و‌نقل و لجستیک فعالیت دارند. اعضای اتاق تهران و سایر اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت اتاق تهران و تکمیل فرم ثبت‌نام حضور در این رویداد حداکثر تا ظهر روز دوشنبه 11 مهرماه، آمادگی خود برای مشارکت در این گردهمایی تجاری را اعلام کنند.

 

ثبت‌نام دیدار و مذاکره با گروه تجاری ناحیه فدرالی اورال روسیه

ثبت‌نام دیدار و مذاکره با گروه تجاری بلاروس

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط