ریزش قیمت در بازار همه ارزهای دیجیتال

بیت کوین به 20 هزار دلار رسید

...

بازار بیت کوین با نوسان منفی ارزش در یک هفته گذشته با قیمت 20 هزار و 267 دلار در روز شنبه معامله شده است. اتریوم در یک هفته اخیر نوسان منفی را ثبت کرده و اکنون با قیمت یک هزار و 504 دلار به کار خود ادامه می دهد.

قیمت بیت کوین با نوسان قیمت 5.5- درصدی در یک روز گذشته و 3.3- درصدی در یک هفته اخیر، به 20 هزار دلار رسید.

براساس داده های کوین گکو، بازار بیت کوین با نوسان منفی ارزش در یک هفته گذشته با قیمت 20 هزار و 267 دلار در روز شنبه معامله شده است. اتریوم در یک هفته اخیر نوسان منفی را ثبت کرده و اکنون با قیمت یک هزار و 504 دلار به کار خود ادامه می دهد.  قیمت دومین ارز دیجیتال در بازار رمزارزها در 24 ساعت گذشته 9.3- درصد تغییر کرده و در یک هفته گذشته 6.9 درصد کاهش یافته است.

در بازار دیگر ارزهای دیجیتال از جمله  پولکادوت، دوج کوین، سولانا، کاردانو و بی ان بی هم همین روند در یک هفته و 24 گذشته در جریان بوده است. قیمت کاردانو در 24 گذشته بیش از 8 درصد ریخت و به 0.44 دلار رسید. هم چنین سولانا 7.4 درصد از ارزش خود را در یک روز گذشته از دست داد و اکنون با قیمت 32.10 دلار معامله می شود.

نوسان قیمت در یک هفته گذشته در بازار ارزهای دیجیتال درحالی است که قیمت بیت کوین در دو هفته پیش روند رشد را آغاز کرده بود. در نوامبر سال گذشته بیت کوین به 69 هزار دلار رسید اما اکنون بیش از 75 درصد از ارزش خود را از دست داده است. در ماه ژوئن بیت کوین به کانال 18 هزار دلار رفت و در نهایت خود را در نرخ های بیش از 22 هزار دلار تثبیت کرده است.

هرچند بعضی تحلیل ها از ادامه رشد قیمت نخستین ارز دیجیتال جهان می گفت اما افت هفته اخیر، پیش بینی رکودزنی بیت کوین در ماه اوت سال جاری میلادی را باطل کرده است. با این وجود از سال گذشته، فعالیت هکرها در بازار ارزهای دیجیتال رو به افزایش است.  سی ان بی سی در گزارشی اعلام کرد هکرها در سال جاری میلادی 22 میلیارد دلار ارز دیجیتال دزدیده اند و این تازه آمار نیمه نخست امسال است.  از ماه جولای 1.9 میلیارد دلار ارز دیجیتال توسط هکرها دزدیده شده است. این رقم در سال گذشته 1.2 میلیارد دلار گزارش شده بود که در سال جاری میلادی 60 درصد بیشتر شده است.

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط