سی‌و‌هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران فردا برگزار می‌شود

بررسی چالش‌های صنعت برق و مروری بر اقدامات اقتصادی دولت

...

نشست مرداد ماه اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران صبح سه‌شنبه 25 مرداد ماه به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود که طی آن به مساله خاموشی‌ها و دلایل مواجهه کشور با کمبود برق پرداخته می‌شود. هم‌چنین بابک افقهی، به عنوان نماینده سازمان برنامه و بودجه، گزارشی از مهم‌ترین اقدامات دولت در حوزه اقتصاد ارائه می‌دهد.

سی‌و‌هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران، صبح سه‌شنبه 25 مردادماه به صورت حضوری و مجازی و به منظور بررسی چند دستورکار ویژه، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این جلسه که به صورت آنلاین و روی شبکه‌های اجتماعی اتاق تهران قابل دسترس و مشاهده است، ابتدا سه سخنران پیش از دستور، حسن فروزان‌فرد، محمدرضا بهزادیان و کاوه زرگران از اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران، به طرح موضوعات و دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت و سپس مسعود رئیس اتاق بازرگانی تهران، رویدادها و روندهای اقتصادی ماه اخیر را تحلیل خواهد کرد. در ادامه مریم خزاعی، معاون بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران نیز گزارشی از روند مهم‌ترین شاخص‌های کلان اقتصاد کشور ارائه می‌دهد.

همچنین در این جلسه، گزارش عملکرد کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات، از سوی محمد لاهوتی رئیس این کمیسیون، تشریح خواهد شد و غلامرضا ملکی مدیر امور تشکل‌ها و مسولیت اجتماعی اتاق تهران، به بهانه روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، به بیان روند اقدامات اتاق تهران در این حوزه می‌پردازد.

از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست، بررسی وضعیت صنعت برق کشور است که در این رابطه، حمیدرضا صالحی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، به واکاوی این صنعت در شرایط فعلی می‌پردازد و مدیران سندیکای صنعت برق نیز گزارشی از چالش‌های صنعت برق و دلایل تحقق خاموشی‌ها، ارائه خواهند کرد.

تشریح مهم‌ترین اقدامات اقتصادی دولت سیزدهم نیز موضوع دیگری است که در سی‌و‌هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران به آن پرداخته می‌شود و در این رابطه، بابک افقهی، رئیس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه و نماینده دولت در هیات نمایندگان اتاق تهران، پیرامون آن با فعالان اقتصادی به گفت‌و‌گو خواهد نشست.

سی‌و‌هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران، ساعت 7 صبح روز سه‌شنبه 25 مردادماه، به صورت حضوری در ساختمان شماره یک اتاق تهران برگزار می‌شود. همچنین این جلسه، از طریق صفحه اتاق تهران روی اینستاگرام و همچنین کانال اتاق تهران روی پلتفرم آپارات، به طور زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

 

پخش زنده از آپارات:

https://www.aparat.com/tccim/live

 

پخش زنده از اینستاگرام:

http://instagram.com/tccim.pr

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط