در راستای توسعه روابط اقتصادی ایران و روسیه با محوریت بخش خصوصی صورت می‌گیرد

اتاق بازرگانی تهران میزبان یک هیات تجاری از تاتارستان روسیه

...

اتاق بازرگانی تهران در راستای مشارکت فعالانه در توسعه روابط تجاری و اقتصادی کشور با جمهوری روسیه میزبان یک هیات 75 نفره از فعالان اقتصادی جمهوری تاتارستان است. اعضای اتاق و فعالان اقتصادی علاقه‌مند به گفت‌وگوی مستقیم با اعضای این هیات می‌توانند از طریق سایت اتاق برای حضور در همایش توسعه روابط دوجانبه ایران و تاتارستان روسیه ثبت‌نام کنند.

 یک گروه تجاری متشکل از 75 فعال اقتصادی از 45 شرکت بخش خصوصی جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه با دعوت اتاق تهران به ایران سفر می‌کنند. این گروه در سفر خود به ایران با هدف توسعه روابط تجاری با فعالان اقتصادی در چهار شهر تهران، گرگان، رشت و تبریز دیدار و مذاکره مستقیم خواهد داشت.

سرپرستی این هیات تجاری را معاون نخست‌وزیر و وزیر صنعت و بازرگانی جمهوری تاتارستان برعهده دارد و شرکت‌های حاضر در هیات در زمینه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، حمل‌ونقل و لجستیک، صنایع هوایی، صنایع غذایی و کشاورزی، سلامت، آرایشی و بهداشتی، شیمیایی، قطعات خودرو، لوازم و مصالح ساختمانی، پلیمر و سرمایه‌گذاری و کارآفرینی و ... فعالیت دارند.

نشست اعضای هیات تجاری تاتارستان با اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی پایتخت روز شنبه 29 مرداد ماه 1401 ساعت 14:00 توسط اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود. آن دسته از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌وکار که تمایل دارند در این نشست دوجانبه حضور داشته باشند می‌توانند با مراجعه به لینک ثبت‌نام و پر کردن فرم مربوطه حداکثر تا روز پنجشنبه 27 مرداد، آمادگی خود را اعلام کنند. محل برگزاری نشست دوجانبه نیز از طریق سایت اتاق تهران اعلام خواهد شد. 

اینجا ثبت‌نام کنید.

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط