موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

دوره‌‌های آموزشی برای مهارت افزایی در حوزه تجارت

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی با عنوان «رفع تعهد ارزی» و چهار دوره آموزشی با عناوین «عملیات فورواردری از صفر تا صد»،« مکالمه و مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی»،« حسابداری کاربردی» و«مدیریت موجودی و انبارداری» را برگزار می‌کند.

 

اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت محور و کاربردی یک کارگاه آموزشی با عنوان «رفع تعهد ارزی» و چهار دوره آموزشی با عناوین «عملیات فورواردری از صفر تا صد»،« مکالمه و مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی»،«حسابداری کاربردی» و«مدیریت موجودی و انبارداری» را برای توانمندسازی فعالان اقتصادی در هفته های پیش رو برگزار می‌کند.

 کارگاه آموزشی آنلاین رفع تعهد ارزی کالا

کارگاه آموزشی آنلاین «رفع تعهد ارزی کالا» به مدت 4 ساعت در روز 30 مردادماه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.

بر این اساس، موضوعاتی چون نحوه رفع تعهد ارزی صادرکنندگان سال‌های 1397-1401، فرایند عملی واگذاری پروانه‌های صادراتی ، انواع شیوه های تامین مالی واردات از محل صادرات، رفع تعهد ارزی سیستمی صادرکنندگان در بستر سامانه جامع تجارت ، رفع تعهد ارزی واردکنندگان و معرفی سازمان‌های ذیمدخل در حوزه رفع تعهد ارزی صادرات به عنوان سرفصل آموزشی این کارگاه آموزشی تعیین شده است.

دوره آموزشی عملیات فورواردری از صفر تا صد

شروع دوره آموزشی «عملیات فورواردری از صفر تا صد» نیز از هفتم شهریورماه بوده و روزهای برگزاری آن، دوشنبه ها از ساعت 17 الی 20 تعیین شده است.

سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل ارائه تعاریفی از حمل و نقل بین المللی کالا، بررسی تعهدات و سقف مسئولیت متصدیان حمل، تفاوت‌ها و مزیت‌ها، انواع شیوه های حمل و نقل بین المللی کالا ، نحوه حمل کالای تحریمی و بارنامه مرتبط با آن Switch BL، بیمه باربری و حمل و نقل کالا و اصطلاحات تخصصی آن، معرفی انواع کلوزهای بیمه باربری، نحوه ارتباط با مشتریان واقعی و مالیات ارزش افزوده مرتبط با حمل و نقل بین المللی کالا خواهد بود.

دوره آموزشی مکالمه و مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی«مکالمه و مکاتبات بازرگانی» را از

 12 شهریورماه آغاز می‌کند و این دوره، طی 30 ساعت در روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت 18 الی 20 برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره مفاهیمی چون ارتباطات، خواندن متون بازرگانی، لغات و گرامر مرتبط ، ریسک پذیری،کارگروهی و مدیریت بحران را در‌‌ بر می‌گیرد.

دوره آموزشی حسابداری کاربردی

دوره آموزشی آنلاین«حسابداری کاربردی» هم از 13 شهریورماه آغاز شده و روزهای برگزاری آن، یکشنبه ها از ساعت 16 الی 18 خواهد بود.

در این دوره آموزشی، سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی معرفی می شود و موضوعاتی نظیر حقوق و دستمزد(نکات حرفه‌ای از قانون کار، روابط کار و بیمه)، حسابرسی بیمه، بیمه پیمانکاری، دادرسی مالیاتی و نکات و آموزش حرفه ای لایحه نویسی مالیاتی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت موجودی و انبارداری

همچنین دوره آموزشی آنلاین«مدیریت موجودی و انبارداری» از 21  شهریور ماه آغاز شده و در روزهای دوشنبه در ساعات 17 الی 20 برگزار می‌شود.

ارائه تعاریف و مفاهیم انبارداری و کنترل موجودی،طراحي سيستم اطلاعاتي انبار، قانون پارتو،اصول انبارداری، چگونگی سیستم طبقه بندی و کدگذاری کالا، انواع سیستم‌های سفارش‌دهی کالا (F.O.S-F.O.I)و برنامه‌ریزی نیازمندی های مواد جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه و دوره های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرسedu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط