اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران منتشر کرد

کاوش؛ مجموعه‌ای از پژوهش‌های اقتصادی

...

اتاق بازرگانی تهران تمامی پژوهش‌ها و گزارش‌های اقتصادی خود را که طی سال‌های 1394 تا 1400 انجام و ارائه شده است ، در قالب یک کتاب منتشر کرد.

«کاوش»، عنوان تازه‌ترین کتاب منتشر شده از سوی اتاق بازرگانی تهران است. این کتاب یک راهنمای جامع از تمامی پژوهش‌ها و مطالعات اقتصادی است که در یک بازه زمانی هفت ساله ( طی سال‌های 1394 تا 1400 ) در واحد‌های مختلف اتاق تهران یا به سفارش این اتاق و توسط پژوهشگران خارج از اتاق انجام گرفته است.

این مجموعه حاوی 225 مطالعه و پژوهش  خرد و کلان است که به صورت موضوعی در دوازده گروه کلی «اقتصاد»، «انرژی»، «تجارت»، «حقوق»، «سلامت»، «صنعت»، «قوانین و مقررات»، «کسب‌وکار»، «کشاورزی»، «گردشگری»، «محیط زیست» و «نوآوری و تحول دیجیتال» دسته‌بندی شده است. خلاصه مدیریتی هریک از مطالعات و پژوهشهای انجام شده ، تاریخ انجام پژوهش، مجری و سایر اطلاعات مرتبط و همچنین نحوه دسترسی به آن از طریق کد پاسخ ‌سریع (QR Code) در هریک از صفحات کتاب درج شده است .

نسخه PDF کتاب " کاوش"  هم اکنون روی سایت اتاق بازرگانی تهران به نشانی  www.tccim.ir  در دسترس همگان قرار گرفته است و پژوهشگران، دانشجویان و علاقمندان به مطالعات و پژوهش‌های اقتصادی می‌توانند از این طریق به تمام مطالعات، پژوهشها و گزارشهای اقتصادی که طی هفت سال گذشته در اتاق بازرگانی تهران انجام گرفته، دسترسی کامل داشته باشند.

 

کتاب " کاوش " را اینجا دریافت و مطالعه کنید.

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط