در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود

همایش معرفی ظرفیت‌های فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای آرایشی و بهداشتی

...

معاونت کسب‌وکار اتاق تهران، با همکاری انجمن فرانچایز ایران رویداد معرفی ظرفیت‌های صنعت فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای آریشی و بهداشتی را طی روز سه‌شنبه 21 تیرماه امسال برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دومین رویداد مرتبط با صنعت فرانچایز است که از سوی اتاق تهران برگزار می‌شود. پیش از این، معاونت کسب‌و‌کار اتاق تهران، طی نشستی که با استقبال از سوی فعالان اقتصادی مواجه شد، به معرفی فرصت‌های صنعت فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای صنعت غذا پرداخت.

به گفته هومن حاجی‌پور، معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران، رویدادهای مرتبط با صنعت فرانچایز، با هدف ترویج و توسعه این مدل از کسب‌و‌کار در فعالیت‌های اقتصادی و همچنین کمک به شبکه‌سازی میان اعضای اتاق تهران و فعالان صنعت فرانچایز، برنامه‌ریزی شده و دومین همایش نیز طی تیرماه امسال در اتاق تهران برپا می‌شود.

وی از برگزاری نشست تخصصی صنعت فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای حوزه پوشاک طی روز 30 مردادماه در اتاق تهران خبر داد و افزود: توسعه فرانچایزهای آرایشی و بهداشتی در سطح بین‌المللی و رشد تصاعدی برندهای این حوزه، نشان از اهمیت و جایگاه قابل توجه فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای این صنعت است، از این رو تجربه‌های موفقیت‌آمیز جهانی و راهکارهای بومی برای توسعه این صنعت در داخل کشور، از جمله موضوعاتی است که در رویداد اتاق تهران مورد بحث و تبادل‌نظر قرار خواهد گرفت.

رویداد معرفی ظرفیت‌های فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای آرایشی و بهداشتی، روز سه‌شنبه 21 تیرماه از ساعت 14 تا 17 در ساختمان اصلی اتاق تهران واقع در خیابان وزرا برگزار می‌شود. علاقمندان برای حضور در این رویداد به لینک ثبت‌نام زیر مراجعه کنند.

فرم ثبت‌نام رویداد فرانچایز در توسعه کسب‌و‌کارهای آرایشی و بهداشتی

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط