از سوی اتاق تهران و با مشارکت فدراسیون واردات ایران برگزار شد

سمینار آشنایی با قوانین مالیات‌های مستقیم و ارزش افزوده

...

سمینار مروری بر قوانین مالیات‌های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده، ظهر روز چهارشنبه اول تیرماه، در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تهران و با مشارکت فدراسیون واردات ایران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این سمینار که فعالان اقتصادی از بخش‌های مختلف و نمایندگان شرکت‌های تولیدی و بازرگانی در آن حضور داشتند، مدیر خدمات مالیات اتاق تهران در توضیحاتی، ماهیت و کارکردهای نظام مالیاتی کشور را تشریح و شرکت‌کنندگان در این گردهمایی را با مفاد موجود در قوانین مالیات‌های مستقیم و الزامات آن، آشنا کرد. پیمان دارابیان با این یادآوری که معاونت کسب‌و‌کار و امور مالیات اتاق تهران، خدمات مشاوره رایگان به فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد، پیرامون قانون مالیات ارزش افزوده و ابهاماتی که ممکن است فعالان اقتصادی در مواجهه با این قانون داشته باشند، توضیحاتی را به تفصیل ارائه داد.

در این گردهمایی که به صورت رایگان و با هدف آشنایی دقیق کارآفرینان و مدیران اقتصادی بنگاه‌ها با قوانین موجود مالیاتی برگزار شد، از سوی مدیر خدمات مالیات اتاق تهران به پرسش‌های مطرح شده از سوی شرکت‌کنندگان پاسخ داده شد.

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط