اتاق بازرگانی تهران دو هیات تجاری از کنیا و ترکیه را میزبانی می‌کند

تابستان داغ مذاکرات تجاری خارجی در بخش خصوصی

...

اتاق بازرگانی تهران که در هفته‌های گذشته، میزبان هیات‌هایی از ایالت‌های مختلف روسیه و بلاروس بود، در روزهای نخست تیر ماه، میزبان دو هیات تجاری از کنیا و ترکیه خواهد بود.

در ادامه حضور هیات‌های تجاری خارجی در اتاق بازرگانی تهران و دیدار و گفت‌وگوی اعضای این هیات‌ها با فعالان اقتصادی ایرانی، در روزهای نخست تیر ماه نیز سه هیات تجاری از کنیا و ترکیه در اتاق بازرگانی تهران حضور یافته و از طریق تبادل‌نظر با فعالان اقتصادی ایرانی، زمینه‌های همکاری تجاری را مورد بررسی قرار خواهند داد.

بدین ترتیب فعالان اقتصادی عضو این هیات‌ها که نمایندگان و فعالان کسب‌وکارهای صنعتی و کشاورزی کشورهای خود هستند در جلسات مذاکره دوجانبه با همتایان ایرانی و فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی، ضمن آشنایی با ظرفیت‌های اقتصادی ایران، در مورد راه‌های توسعه مراودات گفت وگو خواهند کرد.

هیات تجاری کنیا

این هیات تجاری تخصصی که از جمهوری کنیا عازم کشورمان است، در زمینه پروژه‌های ساختمانی و توزیع مصالح و محصولات ساختمانی اعم از کاشی و سرامیک، رنگ، روشنایی، شیرآلات، در و پنجره، قفل و یراق، انرژی خورشیدی و ابزارآلات روشنایی مرتبط، لوله و اتصالات، لوازم استخر، قیر، میلگرد و تیر آهن و دیگر محصولات فلزی، کابینت آشپزخانه، مبلمان، فرش، شیشه و آئینه، پرده و لوازمات، تاسیسات ساختمانی، مبلمان اداری، درب‌های ضدسرقت و چینی‌آلات سرویس‌های بهداشتی فعالیت دارند.

این هیات با همراهی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنیا و به منظور دیدار و مذاکره با تجار و بازرگانان ایرانی و برگزاری جلسات مذاکرات دوجانبه با همتایان خود، ساعت 14 روز یکشنبه 5 تیرماه 1401 در اتاق بازرگانی تهران حضور خواهند یافت.

فعالان اقتصادی که تمایل دارند در این نشست و گفت‌وگوهای دوجانبه با هیات کنیایی حضور داشته باشند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را حداکثر تا روز شنبه 4 تیرماه تکمیل و ارسال کنند. برای حضور در این نشست ثبت‌نام رایگان اما الزامی است.

ثبت‌نام و دریافت فهرست شرکت‌های کنیایی:

https://tccim.ir/dp?form_id=137

 

هیات تجاری ترکیه

همچنین یک هیات تجاری از ترکیه در اتاق تهران حضور می‌یابد که اعضای آن در زمینه ارتباطات و امنیت، تاسیسات برای دام، ساخت و ساز، پتروشیمی، تصفیه و مدیریت پسماند آب، گرانول، بازیافت، لوازم ضدآتش و آتش‌نشانی، لوازم آرایشی و بهداشتی و ... فعال هستند.

این هیات به منظور دیدار و مذاکره با تجار و بازرگانان ایرانی و برگزاری جلسات مذاکرات دوجانبه با همتایان خود، ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه 6 تیرماه 1401 در اتاق بازرگانی تهران حضور خواهند یافت.

فعالان اقتصادی که تمایل دارند در این نشست و گفت‌وگوهای دوجانبه با هیات ترکیه‌ای حضور داشته باشند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را حداکثر تا روز یکشنبه 5 تیرماه تکمیل و ارسال کنند. برای حضور در این نشست ثبت‌نام رایگان اما الزامی است.

ثبت‌نام و دریافت فهرست شرکت‌های ترکیه‌ای:

https://tccim.ir/dp?form_id=139

 

هیات تجاری سنگال (مهم)

به اطلاع می‌رساند زمان و مکان برگزاری این همایش تغیر کرده و میزبانی از هیات تجاری سنگال به اتاق بازرگانی ایران سپرده شده است. به این وسیله به اطلاع اعضای محترم اتاق بازرگانی تهران و فعالان اقتصادی، به‌ویژه کسانی که برای حضور در همایش تجاری ایران و سنگال ثبت‌نام کرده بودند، می‌رساند، همایش تجاری ایران و سنگال ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه مورخ ۷ تیرماه در محل اتاق ایران به آدرس خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی پلاک ۱۷۵ طبقه نهم برگزار می‌شود و فعالان اقتصادی می‌توانند برای دیدار و گفت‌وگو با اعضای هیات تجاری سنگالی در زمان اعلام شده در اتاق بازرگانی ایران حضور یابند.

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط