وضعیت قرمز در بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین به 27 هزار دلار رسید

...

بررسی وضعیت قیمت بیت کوین در یک هفته گذشته نشان می دهد، از هفته نخست ماه جون سال جاری میلادی تا امروز، قیمت بیت کوین، در هیچ روزی از 32 هزار دلار عبور نکرده است. هم چنین در یک ماه گذشته، تنها در یک روز، قیمت بیت کوین به بیش از 32 هزار دلار رسیده و با قیمت 32 هزار و 120 دلار معامله شده است.

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته از 28 هزار و 994 دلار به 27 هزار و 192 دلار سقوط کرد. قیمت پرچمدار ارزهای مجازی در یک هفته گذشته از قیمت 29 هزار تا 31 هزار دلار در نوسان بود. اما امروز، با افت بیشتر قیمت، گمانه ها درباره ریزش بیشتر در بازار نخستین ارز دیجیتال، تقویت شده است.

بررسی وضعیت قیمت بیت کوین در یک هفته گذشته نشان می دهد، از هفته نخست ماه جون سال جاری میلادی تا امروز،  قیمت بیت کوین، در هیچ روزی از 32 هزار دلار عبور نکرده است. هم چنین در یک ماه گذشته، تنها در یک روز، قیمت بیت کوین به بیش از 32 هزار دلار رسیده و با قیمت 32 هزار و 120 دلار معامله شده است.

افت ارزش بیت کوین در چندماه گذشته، بازار دیگر ارزهای دیجیتال را هم قرمز کرده است. اتریوم، دومین ارز دیجیتال با بالاترین ظرفیت بازار، در 24 ساعت گذشته با افت ارزش، با قیمت یک هزار و 468 دلار معامله شده است. قیمت این ارز دیجیتال در یک هفته گذشته، در بازه یک هزار و 900 تا یک هزار و 400 در نوسان بوده است. هم چنین در یک ماه گذشته، اتریوم با قیمتی بیش از 2 هزار دلار معامله شده است.

قیمت آدا کاردانو، سولانا، بایننس کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هم در وضعیت قرمز است. ارز دیجیتال کاردانو، با وجود صعود قیمت به بیش از یک دلار در ماه های گذشته، اکنون 51 سنت قیمت گرفته است. قیمت کاردانو در یک هفته گذشته کمتر از یک دلار در نوسان بوده است. در بهترین قیمت، این ارز دیجیتال با ارزش 65 سنت معامله شده است.  سولانا هم اکنون 33 دلار قیمت گرفته است. این ارز در یک ماه گذشته بیش از 58 دلار هم معامله شده است. تحلیل گران فعالیت نهنگ ها، ادامه جنگ روسیه و اوکراین و تغییر برخی سیاست های مالی توسط بانک های مرکزی در کشورهای بزرگ جهان را از عوامل نوسان قیمت در بازار ارزهای دیجیتال می دانند.

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام