قائم‌مقام دبیر شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان تهران اعلام کرد

هدف از تشکیل شورای گفت‌و‌گو تسهیل فعالیت‌های اقتصادی است

...

محمودرضا طاهری، قائم‌مقام دبیر شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان تهران، در نشستی با دبیران انجمن‌های تخصصی از عملکرد این شورا و تلاش برای رفع موانع فضای کسب‌وکار گفت و از فعالان تشکلی همراهی و هم‌اندیشی خواست.

قائم‌مقام دبیر شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان تهران در جلسه هم‌اندیشی با جمعی از دبیران انجمن‌های تخصصی استان ضمن تشریح عملکرد شورای گفت‌وگو در سال‌های گذشته تاکید کرد که هدف از تشکیل این شورا و جلسات مداوم آن طی این مدت، تسهیل و روان‌سازی فعالیت‌های اقتصادی و حل مشکلات خرد و کلان پیش روی کسب‌وکارها بوده است.

محمودرضا طاهری در همین راستا از تمامی تشکل‌ها و انجمن‌های عضو اتاق ایران خواست چنانچه در فعالیت‌های اقتصادی و صنفی خود با مشکلات و موانعی روبه‌رو هستند، دبیرخانه شورا آمادگی دارد ضمن بررسی کارشناسی موارد مطرح شده، درصورت نیاز جهت رفع موارد، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی آن در صحن شورای گفت‌وگوی استان مطرح کند و با مسوولان و مدیران بخش دولتی در میان بگذارد تا طی فرآیند موجود در شورا، تصمیم‌گیری لازم صورت پذیرد.

طاهری در این نشست با اشاره به مصوبات متعدد گذشته شورا که اجرایی شده، از ظرفیت بالای این نهاد برای بهبود فضای کسب‌وکار و رفع موانع پیش روی فعالیت‌های مختلف حوزه اقتصاد اعم از بازرگانی، صنعتی، معادن، کشاورزی و خدمات گفت.

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط