قیمت ها بیشتر می ریزد؟

معامله بیت کوین زیر مرز 30 هزار دلار

...

تحلیل گران در بازار رمزارزها می گویند قیمت بیت کوین بیش از این کاهش پیدا می کند. با این حال بعضی فعالان حوزه کسب وکارهای دیجیتال به بازگشت بیت کوین به بالای مرز 40 هزار دلار باور دارند.

قیمت پرچمدار ارزهای مجازی در 24 ساعت گذشته، با رشد 1.40 درصدی به 29.920 دلار رسید. با این حال، بیت کوین از مرز مقاومتی 40 هزار دلار بیش از 10 هزار دلار فاصله دارد.

بیت کوین در ماه گذشته در بازه قیمتی 40 تا 42 هزار دلار مقاومت می کرد اما در هفته جاری قیمت این ارز مجازی 50 درصد نسبت به اوج قیمت در سال گذشته میلادی ریزش کرد. در یک ماه گذشته، بیت کوین در بهترین وضعیت، با ارزش 42.437 دلار معامله شد. از 21 آوریل، قیمت بیت کوین در مدار کاهش قرار گرفت و امروز، در بازه قیمتی کمتر از 30 هزار دلار معامله شد.

علاوه بر بیت کوین، بازدهی دیگر ارزهای دیجیتال در یک ماه گذشته منفی شده است. امروز اتریوم با قیمت 2.035 دلار معامله شده است. سولانا 51.43 دلار قیمت گرفته و بایننس کوین 294 دلار معامله شده است.

کوین پدیا نوشت تحلیل گران در بازار رمزارزها می گویند قیمت بیت کوین بیش از این کاهش پیدا می کند. با این حال بعضی فعالان حوزه کسب وکارهای دیجیتال به بازگشت بیت کوین به بالای مرز 40 هزار دلار باور دارند. جک دورسی، بنیانگذار توییتر در نوامبر سال گذشته از افزایش قیمت بیت کوین نوشت و اینکه نگران افت قیمت در بازه زمانی کوتاه مدت نیست. به گفته هم بنیانگذار توییتر، استفاده هرچه بیشتر مردم از ارزهای دیجیتال زمینه افزایش قیمت آن را فراهم می کند. جک دورسی در توییتر نوشت قیمت بیت کوین در بلندمدت بالا می رود.

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام