موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران شش دوره آموزشی برگزار می‌کند

تمرکز بر توسعه مهارت‌های تجاری و حقوقی

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) دوره‌های آموزشی با عناوین «دادخواست نویسی»،« جامع صادرات»،«جامع مهارت های بازرگانی»،«دیجیتال مارکتینگ»،«مقررات صادرات و واردات و قانون امور گمرکی کاربردی» و «دادرسی مالیاتی» را برگزار می‌کند.

 اتاق تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود، شش دوره «دادخواست نویسی»،«صادرات»،« مهارت های بازرگانی»،«دیجیتال مارکتینگ»،«مقررات صادرات و واردات و قانون امور گمرکی کاربردی» و «دادرسی مالیاتی» را در نوبت برگزاری قرار داد؛ بر این اساس، دوره‌های آموزشی که برای خردادماه برنامه ریزی شده، عمدتا به مهارت‌های تجاری و حقوقی معطوف است.

دوره آموزشی آنلاین دادخواست نویسی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، دوره آموزشی آنلاین«دادخواست نویسی» را در 25 اردیبهشت ماه برگزار می‌کند. روزها و ساعات برگزاری این دوره نیز یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 الی 18 خواهد بود.

سرفصل‌ های آموزشی این دوره به شرایط مربوط به خواهان، شرایط مربوط به خوانده، شرایط مربوط به نماینده اصحاب دعوی، خواسته، دلایل و منضمات دادخواست، شرح دادخواست و تهیه چک لیست تنظیم دادخواست می‌پردازد.

دوره آموزشی جامع صادرات

دوره آموزشی آنلاین جامع صادرات  هم از دوم خرداد ماه آغاز می شود. روزها و ساعات برگزاری این دوره آموزشی، روزهای زوج مورخ 2و4و7و9و16و18و21 خرداد ماه از ساعت 16 الی 19 خواهد بود.

نحوه هدف گذاری در صادرات، عوامل و روش انتخاب کشورهای هدف صادراتی، بررسی حالت های ورود به بازارهای هدف در صادرات، روش های شناخت طرف تجاری در صادرات، بررسی انواع موانع بازرگانی و پیمان های تجاری موثر بر صادرات، روش های حمل و نقل بین المللی و اسناد مرتبط با آنها، مواد قانونی مربوط به صادرات در قانون امور گمرکی، نکات تجربی قابل توجه و ضروری در رویه صادرات از جمله سرفصل های آموزشی این دوره خواهد بود.

دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی

دوره دیگری که در خردادماه برگزار می‌شود، دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی خواهد بود. این دوره از دهم خرداد ماه آغاز می‌شود و ادامه آن در روزهای زوج از ساعت 16 خواهد بود.

کلیات تجارت بین المللی، سیستم طبقه بندی کالا HS، اینکوترمز 2020، لینکدین، حمل و نقل بین‌المللی، آشنایی با فرایند گام به گام واردات، آشنایی با فرایند گام به گام صادرات، مقررات گمرکی و EPL و همچنین مذاکرات تجاری،    جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است که توسط جمعی از  اساتید برجسته حوزه بازرگانی ارائه می‌شود.

دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ

شروع دوره «دیجیتال مارکتینگ» نیز از 16 خردادماه بوده و روزها و ساعات برگزاری آن دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16 الی 19 خواهد بود.

 سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل تعریف مفاهیمی چون برند و دیجیتال برندینگ، هویت برند، تصویر ذهنی برند، تفاوت بازاریابی با برند سازی، استراتژی برند، معماری برند و برندسازی در اینستاگرام است.

دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات و قانون امور گمرکی کاربرد

 همچنین یک دوره آموزشی دیگر، تحت عنوان «مقررات صادرات و واردات و قانون امور گمرکی کاربردی» نیز توسط موسسه آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود.

آغاز این دوره از 22 خردادماه بوده و به مدت 9 ساعت در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 الی 19 ادامه می‌یابد.

سرفصل‌های آموزشی این دوره، موضوعاتی نظیر محاسبه قیمت تمام شده کالای وارداتی و مراحل واردات،نحوه دسترسی به فروشندگان کالاهای وارداتی،راهنمای دسترسی به کد HS ، نحوه محاسبه حقوق ورودی و پرداختی های گمرکی، حقوق ورودی مناطق آزاد و کالای تعمیری، نحوه درخواست حمایت تعرفه ای واحدهای تولیدی، نحوه تعیین رشته فعالیت وارداتی در کارت بازرگانی، انواع حقوق ورودی و روش های واردات و صادرات را در بر می‌گیرد.

دوره آموزشی آنلاین دادرسی مالیاتی

دوره آموزشی آنلاین «دادرسی مالیاتی» هم از 23 خردادماه آغاز شده و طی 8 ساعت در روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت 16 الی 20  برگزار می‌شود.

تبیین مقدمه ای از قانون شکلی و ماهوی، توضیح کلی از دادرسی مالیاتی،فرایند دادرسی مالیاتی،فرایند دادرسی در دیوان عدالت اداری و قانون دیوان عدالت اداری، مختصری از قانون آیین دادرسی مدنی و آموزش تحریر لوایح جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط