مدرسه کسب‌وکار تکاپو برگزار می‌کند

اولین دوره تخصصی مدیریت ثروت برای افراد ونهادها

...

مدرسه کسب‌وکار تکاپو، اولین دوره تخصصی «مدیریت ثروت برای افراد ونهادها» را در بهمن ماه برگزار می‌کند.

  مدرسه کسب و کار تکاپو، اولین دوره تخصصی«مدیریت ثروت برای افراد و نهادها» را برای ارتقای دانش و مهارت مدیران در حوزه بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری برگزار می‌کند.

مدرسه کسب و کار تکاپو به عنوان اولین مدرسه نسل چهارم در کشور که اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی بر اساس نیاز مدیران کشور می‌کند، در حال حاضر در آستانه برگزاری «اولین دوره تخصصی مدیریت ثروت برای افراد ونهادها» است و این دوره در بهمن ماه برگزار می‌شود؛ طول این دوره، سه روز بوده و شامل ارائه و پنل گفت‌و گو خواهد بود.

 مبانی مدیریت دارایی، تجارب بین المللی در مدیریت دارایی، مروری بر اقتصاد کلان ایران،یافته های علوم شناختی و علوم تصمیم گیری در سرمایه گذاری، مدیریت ریسک در بازار پول و سرمایه، سرمایه گذاری هوشمند، سنجش سطح تاب آوری ریسک (IRP)و تشکیل بیانیه سیاست سرمایه گذاری (IPS) ، ابزارهای مدیریت دارایی در ایران و تخصیص منابع به طبقات مختلف دارایی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است که توسط جمعی از فعالان نام آشنا در حوزه اقتصاد، بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری ارائه خواهد شد.

بر این اساس، صاحبان کسب وکارها می توانند برای ارتقای سطح کیفیت تصمیمات مربوط به حوزه مالی و سرمایه گذاری در حوزه شخصی یا سازمانی برای حضور در این دوره از طریق سایت مدرسه تکاپو به آدرس https://tcapu.com/scourses/upcoming-courses/wealth-management-course/  اقدام کنند.

مدرسه کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک) با هدف ایجاد بستری برای جریان‌سازی اندیشه، حمایت از نوآوران و مهارت‌افزایی کارآفرینان، مدیران و صاحبان کسب‌و‌کارهای صنایع مختلف که آماده ورود به مرحله جدیدی از رشد و توسعه هستند، در زمستان سال 1398 تاسیس شد. این مدرسه به عنوان یک مرکز نوآوری، فضایی را برای یادگیری و هم‌افزایی بر پایه برقراری ارتباطات بین‌المللی و انتقال تجربه در جهت شناخت دغدغه‌های کسب‌و‌کارها، توانمندسازی مدیران و ارائه راه‌حل‌های کاربردی فراهم میکند.

 

• معرفی دوره

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط