معاون کسب‌و کار اتاق تهران خبر داد

آغاز به کار چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب‌وکار

...

چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب‌وکار به همت انجمن فرانچایز ایران و سازمان توسعه تجارت با مشارکت اتاق بازرگانی تهران از تاریخ۳۰ دی ماه لغایت ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ در سالن ششم محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و اتاق تهران در غرفه شماره ۲۱ میزبان فعالان اقتصادی خواهد بود.

 

معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران از برپایی غرفه این اتاق در چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب‌وکار خبر داد و عنوان کرد که فعالان اقتصادی با حضور در این رویداد، ضمن بازدید از غرفه اتاق بازرگانی تهران، می‌توانند از ظرفیت‌های موجود در این رویداد بهره‌برداری کنند.

هومن حاجی‌پور با اعلام این خبر گفت: در چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب‌وکار، اجزای مختلف صنعت فرانچایز از جمله انجمن فرانچایز ایران، فرانچایزورها، فرانچایزی‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات کسب‌وکار و ... حضور خواهند داشت. همچنین برگزاری رویدادهای متنوعی نظیر کنفرانس بین‌المللی فرانچایز ایران در حاشیه نمایشگاه، به توسعه کسب‌وکارهای حاضر در نمایشگاه کمک خواهد کرد.

به گفته حاجی‌پور برآوردها حاکی‌ از آن است که بیش از ۵۰۰ نفر در قالب شرکت‌کننده و بیش از ۶۰۰۰ نفر در قالب بازدیدکننده در نمایشگاه حضور داشته باشند و مسئولان و مدیران مرتبط نیز از نمایشگاه بازدید کنند.

معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران برگزاری این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای توسعه ارتباطات و ملاقات‌های موثر با افراد کلیدی و تصمیم‌گیرنده و آشنایی با آخرین دستاوردها و رویکردهای فرانچایز و توسعه کسب‌‌وکار دانست و از تمامی اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی و سایر علاقه مندان، دعوت کرد که با حضور و مشارکت در این رویداد، با صنعت فرانچایز به عنوان یک مدل توسعه کسب‌وکار که امروز در اقتصادهای پیشرفته بسیار مورد توجه قرار گرفته است، آشنا شوند.

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط