موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

شش دوره آموزشی در حوزه تجارت، تامین مالی و ارزهای دیجیتال

...

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) دوره‌های آموزشی «صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها»،«کوچینگ مدیران»،«آشنایی با مراحل و آخرین مقررات صادرات و واردات»،« بازار سرمایه و روش های تأمین مالی»،«دیجیتال برندینگ» و«آشنایی با کارکردهای سامانه افق در سامانه جامع تجارت» را برگزار می‌کند.

اتاق تهران برای ارتقای توانمندی فعالان اقتصادی در حوزه مدیریت، تجارت و مواجهه با ابزارهای جدید تامین مالی و ارزهای دیجیتال، شش دوره آموزشی را با عناوین «صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها»،«کوچینگ مدیران»،«آشنایی با مراحل و آخرین مقررات صادرات و واردات»،« بازار سرمایه و روش های تأمین مالی»،«دیجیتال برندینگ» و«آشنایی با کارکردهای سامانه افق در سامانه جامع تجارت» تدارک دیده است که در ماه‌های پیش رو برگزار می‌شود.

 

دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران،  دوره آموزشی «صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها» را در 17 بهمن ماه آغاز می‌کند و این دوره در روزهای یکشنبه از ساعت 17 الی 20 برگزار می‌شود.

مدت دوره نیز 15 ساعت بوده و در آن، ماهیت بلاکچین و بیت کوین تشریح شده و روش های خرید و فروش رمز ارز و مزایا و معایب هر روش، نحوه ثبت تارگت خرید یا فروش و انجام معاملات، نحوه درآمدزایی از طریق Stacking رمزارزها، نحوه شناسایی و دریافت Airdrop ها، نحوه خرید و فروش NFT ها و تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه، آموزش داده می‌شود.

 

دوره آموزشی کوچینگ مدیران

این دوره آموزشی از 24 بهمن ماه آغاز شده و طی 16 ساعت در  روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.

در  دوره کوچینگ ویژه مدیران، روش‌های توانمندسازی کارمندان و ویژگی های افراد توانمند تبیین شده و اصول آموزش و یادگیری مؤثر، مهارت های ارتباطی در آموزش و یادگیری،مفهموم مربیگری(کوچینگ) و تعاریف آن،اهداف مربیگری(کوچینگ) و برنامه ریزی برای مربیگری و تفاوت منتورینگ(مشاوره) با مربیگری(کوچینگ) تشریح می‌شود.

 

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با مراحل و آخرین مقررات صادرات و واردات

شروع دوره آموزشی آنلاین «آشنایی با مراحل و آخرین مقررات صادرات و واردات» نیز از 24 بهمن ماه بوده و در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

بر اساس آنچه که در اطلاعیه این دوره آموزشی آمده، آشنایی با عمده موارد صادراتی، آشنایی با بانک های اطلاعاتی تجارت خارجی،آشنایی با رفع تعهد ارزی صادرات در سامانه جامع تجارت،بایدها و نبایدهای کارت بازرگانی،استراتژی های شش گانه صادراتی وحقوق مکتسب واردکنندگان، شیوه های رسمی ورود کالا،شیوه های تأمین مالی واردات و محاسبه هزینه های مترتب بر واردات کالا از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

 

دوره آموزشی بازار سرمایه و روش های تأمین مالی

دوره آموزشی دیگری که در بهمن‌ماه برگزار می‌شود، «بازار سرمایه و روش های تأمین مالی» خواهد بود.

این دوره آموزشی از 17 بهمن ماه آغاز شده و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

بحث و بررسی مفاهیم پایه از قبیل ارائه تعاریفی از  بازار مالی، بازار پول، بازار سرمایه، روش های استقراضی  نظیر فایناس، ریفاینانس، یوزانس، خطوط اعتباری، وام های بین المللی و ابزار تامین مالی پذیرفته شده در بازار سرمایه از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

 

دوره آموزشی آنلاین دیجیتال برندینگ

دوره آموزشی آنلاین «دیجیتال برندینگ» هم از یکم اسفندماه آغاز می‌شود و این دوره در روزهای یکشنبه از ساعت 17 الی 20 برگزار خواهد شد.

سرفصل های آموزشی در این دوره شامل تعریف برند و دیجیتال برندینگ، هویت برند، تصویر ذهنی برند و منشور برند،تفاوت بازاریابی با برندسازی،استراتژی برند،جایگاه برند Brand Position، بیانیه مأموریت سازمان و یا شرکت، بررسی مدل ارزیابی برند، معماری برند و برندسازی در اینستاگرام خواهد بود.

 

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با کارکردهای سامانه افق در سامانه جامع تجارت

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(آیتک) دوره آموزشی«آنلاین آشنایی با کارکردهای سامانه افق در سامانه جامع تجارت» را نیز در نهم اسفندماه از ساعت 16 الی 20 برگزار آغاز می‌کند. در این دوره، مبانی حقوقی الزام به ثبت در سامانه، نحوه ثبت سفارش۵۰۰ هزار دلار بدون رعایت سابقه و سقف در سامانه،کالاهای مشمول ثبت در سامانه افق، اظهار ورود،اظهار خروج،اظهار تولید، اظهار حق العمل کاری و بررسی عملکرد تشریح می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط