نخستین استارتاپ سنگاپور در حوزه رمزارز کار می کند

داده های لازم درباره ارزهای دیجیتال را کجا بخوانیم؟

...

کوین گیکو، علاوه بر سنگاپور، در منطقه جنوب آسیای شرقی هم به عنوان نخستین استارتاپ شناخته می شود و در رتبه بندی جهانی استارتاپ بلینک از استارتاپ های 1000 شهر در 100 کشور جهان، در جایگاه 15 اُم است.

دور از ذهن نبود که در سنگاپور، کشوری با سریع ترین اینترنت جهان، یک پتلفرم اطلاعات و اعلام قیمت ارزهای دیجیتال در رتبه نخست استارتاپ ها بایستد. کوین گیکو، علاوه بر سنگاپور، در منطقه جنوب آسیای شرقی هم به عنوان نخستین استارتاپ شناخته می شود و در رتبه بندی جهانی استارتاپ بلینک از استارتاپ های 1000 شهر در 100 کشور جهان، در جایگاه 15 اُم است.

کوین گیکو در سال2014 کارش را آغاز کرد. موسسان این استارتاپ یعنی تی ام لی و بابی اونگ، چند ماموریت برای خودشان تعریف کردند،  نخست تسهیل دسترسی به اطلاعات درباره رمزارزها و دوم تقویت بینش کاربران با اتکا به داده های کاربردی. آن ها در همین سال 360 بررسی از بازار رمزارز عرضه کردند و در سال 2017، نخستین گزارش فصلی کوین گیکو از بازار رمزارزها منتشر شد. از سال 2018، کوین گیکو برای مشترکان به طور روزانه بولتن خبری بازار رمزارزها را ارسال می کند.

امروز در سال 2021، کوین گیکو با 200 میلیون بازدیدکننده در ماه و بیش از 10 میلیون کاربر به عنوان بزرگترین پایگاه داده درباره رمزارزها در جهان شناخته می شود. در کوین گیکو می توان درباره بیش از 6 هزار دارایی دیجیتال و 400 صرافی بین المللی خواند. تا سال 2021 بیش از یک میلیون نفر اپلیکیشن کوین گیکو را دانلود کرده اند. کوین گیکو می گوید در ارائه اطلاعات و گزارش هایش درباره دارایی های دیجیتال و بازار رمزارزها بی طرف و مستقل عمل می کند.

کوین گیکو با انتشارات و رسانه های بین المللی مختلفی در جهان از جمله فوربز، وال استریت ژورنال، بلاک، سی ان بی سی، کوین دسک، اینترنشنال بیزنس تایمز، کوارتز و دیکریپتو. کار می کند.

دسترسی به اطلاعات و داده های مناسب در حوزه رمزارزها از مهم ترین نکات در تحلیل بازار و انجام معاملات است که کوین گیکو فرصت آن را برای کاربران و علاقمندان به دارایی های دیجیتال فراهم کرده است. این استارتاپ سنگاپوری به طور روزانه قیمت انواع رمزارزها را اعلام می کند.

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام