در نشست کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران بررسی شد

تعیین چهار صنعت منتخب برای طرح مطالعاتی نوآوری

...

در پنجمین جلسه کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران، بحث و بررسی روی تعیین چند صنعت نمونه به منظور مطالعه چرخه معیوب سیاست‌گذاری آن صنعت، در دستور کار قرار گرفت. پیش از این و در نشست قبلی این کمیسیون، صنعت محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران از سوی رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران تشریح و معایت سیاست‌گذاری در این صنعت مورد نقد و تحلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در نشست اخیر کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران، فرزین فردیس رئیس این کمیسیون تاکید کرد که طی نشست‌های آتی، با تعیین چند صنعت نمونه و با همکاری تشکل‌‌های مرتبط با هر صنعت، نقاط ضعف و قوت این صنایع احصا خواهد شد و با شناسایی مسائل و مشکلات کارشناسی شده، در قالب گزارش مدیریتی از طریق این کمیسیون منتشر و در تعامل با مراجع تصمیم‌گیر و سیاست‌گذار، مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

در ادامه این نشست، نمایندگان برخی تشکل‌های حاضر در این گردهمایی، آمادگی خود برای مشارکت در این طرح مطالعاتی اعلام کردند. سندیکای مخابرات، سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی، انجمن فین‌تک و لاکچین، از جمله تشکل‌هایی بودند که نمایندگان آن‌ها در این نشست، خواستار مشارکت در این طرح مطالعاتی شدند. همچنین مقرر شد که هیات رئیسه کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران، پس از تعیین چهار صنعت منتخب در این طرح مطالعاتی، روند پیشرفت کار و ارائه گزارش به اعضای کمیسیون را در دستورکار قرار دهد.

 

 

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?70646

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط