تعیین هیات رئیسه جدید دو کمیسیون مشورتی اتاق تهران

ریاست دو کمیسیون تجارت و صنعت به محمد لاهوتی و علی نقیب سپرده شد

...

با رای اعضای هیات نمایندگان و نمایندگان تشکل‌ها در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های مشورتی اتاق تهران، محمد لاهوتی در جایگاه ریاست کمیسیون«تسهیل تجارت و توسعه صادرات» ابقا شد و علی نقیب به عنوان رئیس کمیسیون «صنعت و معدن» اتاق تهران برگزیده شد.

 

در ادامه برگزاری انتخابات کمیسیون های مشورتی اتاق تهران در آغاز دومین سال فعالیت این کمیسیون ها، انتخابات دو کمیسیون«تسهیل تجارت و توسعه صادرات» و«صنعت و معدن» با حضور برخی از اعضای هیات نمایندگان و نمایندگان تشکل ها برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق تهران، در انتخابات‌ کمیسیون تسهیل‌ تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران، محمد لاهوتی که در دو سال گذشته، ریاست این کمیسیون را بر عهده داشت با رای اکثریت اعضا در جایگاه خود ابقا شد؛ بدین ترتیب لاهوتی در دو سال آینده نیز در کسوت رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران باقی ماند. در انتخابات نواب رئیس این کمیسیون نیز افشین کلاهی و مهراد عباد دو عضو هیات نمایندگان اتاق تهران به ترتیب به عنوان نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم برگزیده شدند.

در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون صنعت و معدن هم «علی نقیب» عضو هیات نمایندگان اتاق تهران توانست رای اکثریت را برای هدایت این کمیسیون در دو سال آینده به دست آورد. در ادامه، انتخابات نواب رئیس کمیسیون صنعت و معدن نیز برگزار شد و به موجب نتایج این انتخابات، هرویک یاریجانیان و سجاد غرقی به ترتیب حائز بیشترین رای برای عضویت در هیات رئیسه این کمیسیون شدند.

بدین ترتیب تاکنون انتخابات هیات رئیسه هشت کمیسیون مشورتی اتاق تهران برگزار شده و پس از برگزاری انتخابات نهمین کمیسیون در روزهای آتی، دوره دوم فعالیت این کمیسیون ها به طور رسمی آغاز خواهد شد.

 

 

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?68900

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط