انتخابات هیات رئیسه دوره دوم دو کمیسیون‌ تخصصی اتاق بازرگانی تهران برگزار شد

ابقا در ترکیب کمیسیون بازار پول و تغییر در کمیسیون اقتصاد نوآوری

...

دوره دوم از فعالیت کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران، با برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌ بازار پول و سرمایه و کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال آغاز شد و فریال مستوفی و فرزین فردیس هدایت این دو کمیسیون را برعهده گرفتند. طی روزهای آتی، ترکیب هیات رئیسه جدید هشت کمیسیون دیگر اتاق تهران نیز مشخص می‌شود.

 انتخابات دوره دوم هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران از صبح هفتم تیر ماه آغاز شد و طی دو نشست، با رای اعضای حاضر ترکیب جدید رئیس و نواب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه و کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران، فریال مستوفی با رای اکثریت در جایگاه خود ابقا شد و سکان هدایت این کمیسیون در دو سال پیش‌رو نیز بر عهده وی گذاشته شد. در ادامه، انتخابات نایب‌رئیس اول و دوم این کمیسیون نیز برگزار شد و پس از نامزدی عباس آرگون، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و علیرضا توکلی‌کاشی، معاون توسعه کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران برای کسب این دو کرسی، با رای اعضای کمیسیون بازار پول و سرمایه، آرگون به عنوان نایب‌رئیس اول و توکلی‌کاشی به عنوان نایب‌رئیس دوم انتخاب شدند.

در انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران نیز فرزین فردیس که تنها نامزد کرسی ریاست دوره جدید این کمیسیون بود با 12 رای به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد و جای سیدمجید صدری را گرفت. او در دوره قبل، نایب‌رئیس این کمیسیون بود. همچنین، با رای اعضای کمیسیون، شهاب جوانمردی و افشین کلاهی به ترتیب به عنوان نایب‌رئیس اول و دوم کمیسیون انتخاب شدند.

اتاق بازرگانی تهران دارای 10 کمیسیون تخصصی است و طبق آئین‌نامه مصوب، دوره فعالیت هر کمیسیون دو ساله است و با برگزاری انتخابات میان دوره‌ای، ترکیب اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌ها در هر دوره از هیات نمایندگان اتاق تهران مشخص می‌شود.

با تعیین تکلیف انتخابات دوره دوم هیات رئیسه کمیسیون‌های بازار پول و سرمایه و اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال طی روز جاری، انتخابات تعیین رئیس و نواب رئیس سایر کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران نیز طی روزهای آتی برگزار می‌شود.

 

 

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?68842

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط