دومین نشست کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران برگزار شد

تدوین برنامه 37‌گانه برای ارتقای سهم بخش‌خصوصی در حوزه انرژی

...

در دومین نشست کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران، برنامه‌های این کمیسیون در دوره دو ساله پیش‌رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست که مدیران برخی از تشکل‌های حوزه انرژی نیز حضور داشتند، سند برنامه 37بندی پیشنهادی کمیسیون که به گفته رضا پدیدار، رییس کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران، طی هم‌فکری با تشکل‌ها تدوین شده ‌است، به بحث گذاشته شد و اعضای کمیسیون پیرامون نقشه‌ راه رسیدگی به مسائل و مشکلات کارآفرینان و بنگاه‌های بخش‌خصوصی در این کمیسیون تبادل‌نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این جلسه رضا پدیدار با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران در دوره قبل توانست به دستاوردهای مثبتی نائل شود، گفت: در دوره قبل با تشکیل 10 کارگروه تخصصی، طرح‌ها و پروژه‌های مختلف مرتبط با حوزه کسب‌و‌کار انرژی تدوین و مورد پیگیری قرار گرفت.

وی در همین رابطه، به بررسی طرح استقرار واحدهای صنعتی در کشور توسط یکی از این کارگروه‌ها اشاره و تصریح کرد که این پروژه مطالعاتی مورد تصویب هیات رییسه اتاق تهران قرار گرفت و مقرر شد که به دولت ارجاع شود.

طرح مطالعاتی با موضوع رگولاتوری حوزه انرژی نیز از دیگر پروژه‌های کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران در دوره قبل بود که به گفته پدیدار، این طرح نیز به نتیجه رسیده‌است.

در ادامه این جلسه، یوسفی از کارشناسان کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران به تشریح اهداف و برنامه‌های 37گانه پیشنهادی این کمیسیون پرداخت و اعضای کمیسیون نظر و پیشنهادهای خود درباره هر یک از مفاد آن را مطرح کردند. در این جلسه همچنین مقرر شد پس از جمع‌آوری نظرات کارشناسی اعضا و نیز تشکل‌ها درباره آن، اهداف و برنامه‌های دو ساله کمیسیون تببین و در دستورکار قرار گیرد.

لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?60668

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط