خدمات بیمه تکمیلی درمان اعضای حقوقی اتاق بازرگانی تهران

...

سنوات گذشته اتاق تهران در راستای بهبودبخشی خدمات خود به اعضا به‌ویژه بنگاه‌های کوچک و متوسط و با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر آنها، با انعقاد قراردادی با شرکت بیمه آسیا، شرایطی را فراهم نمود که برابر آن شرکت‌های عضو اتاق تهران توانستند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند.

نظر به استقبال شرکت هاي محترم عضو براي پنجمين سال پياپي اين امکان فراهم گرديد و با توجه به بازخورد اعضاي محترم و در جهت تحقق هرچه بيشتر نياز شرکت ها در سال جاري طرح و پوشش هاي قابل ارائه بيمه اي متناسب با نياز اعضاي حقوقي و تعداد پرسنلشان تفکيک گرديده است.
نکته قابل‌توجه در ارائه اين خدمات اين است که قرارداد تکميلي درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌هاي عضو اتاق تهران نيز قابل انعقاد مي باشد و اين مهم ابزاري است که به بنگاه‌هاي کوچک و متوسط امکان مي‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رساني به کارکنان خود، پايداري خود را تقويت کنند.
بعلاوه شرکت هاي بزرگ با تعداد پرسنل بالاي 150 نفر نيز مي توانند از طرح و پوشش هاي ويژه با نرخ هاي مناسب بهره مند گرددند.
برابر تفاهم اتاق تهران و شرکت بيمه آسيا، اعضاي حقوقي اتاق تهران مي‌توانند از طريق دستورالعمل زير به طور غير حضوري و با تکميل فرم‌ها اقدام به ثبت نام در اين طرح نمايند پس از آن شرکت بيمه آسيا با هماهنگي با بنگاه درخواست‌کننده و ثبت قرارداد امکان برخورداري از اين خدمت را فراهم مي‌کند.
.

 

معرفي طرح بيمه بازرگان

مزاياي طرح

تخفيف استثنايي حق بيمه: به موجب انعقاد قراداد تجميعي اين بيمه از طريق اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي تهران با بيمه آسيا نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به صورت منحصرا براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

حق بيمه کليه طرح هاي ارائه شده بدون افزايش نرخ نسبت به مدت مشابه سال گذشته مي باشد.

بدون محدوديت تعداد پرسنل:

به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. کليه قراردادهاي بيمه درمان گروهي با شرط بيشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 50 نفر عرضه مي‌شود و به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. برابر اين تفاهم‌نامه قرارداد تکميلي درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌هاي عضو اتاق تهران منعقد مي‌شود و ابزاري است که به بنگاه‌هاي کوچک و متوسط امکان مي‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رساني به کارکنان خود، پايداري خود را تقويت کنند.

بيمه آسيا، بيمه برتر: در سال 99 ، آسيا براي هفتمين سال متوالي رتبه اول موسسات بيمه اي را کسب نمود و از افتخارات اين شرکت مي توان به کسب متعدد تنديس رضايتمندي مشتريان و رعايت حقوق مصرف کنندگان اشاره نمود.

ارائه طرح هاي متنوع: کليه شرکت هاي عضو مطابق نياز پرسنل خود، امکان انتخاب يکي از دو طرح معرفي شده که داراي پوشش ها و حق بيمه متفاوت مي باشد را دارند

امکان استفاده از معرفي نامه آنلاين: کليه بيمه شدگان در صورت نياز و با مراجعه به مراکز درماني طرف قرارداد، بدون ارائه معرفي نامه، تنها از طريق اعلام کد ملي مي توانند از مزاياي بيمه تکميلي در آن مراکز درماني استفاده نمايند

ترکيب بيمه نامه درمان و عمر و حادثه: بيمه آسيا در دوره ي جديد ثبت نام (سال 1400) جهت افزايش رضايتمندي گروه اعضاي اتاق بازرگاني تهران، اين امکان را فراهم نمود تا متقاضيان طرح بيمه تکميلي درمان با پرداخت حق بيمه جزئي از مزاياي بيمه عمر و حوادث نيز بهره مند گردند.


  جدول تعهدات بيمه آسيا

 جدول تعهدات بيمه آسيا بدون محدوديت تعداد 

 

• دريافت جدول در ابعاد بزرگ

 جدول تعهدات بيمه آسيا ويزه مجموعه هاي با حداقل 150 نفر  

 

• دريافت جدول در ابعاد بزرگ

 

شرايط عمومي تفاهم‌نامه
1.عضويت اتاق بازرگاني تهران الزامي مي باشد.
2.کليه بيمه‌شوندگان بايد مطابق ارائه ليست بيمه، کارمند شرکتي که عضو اتاق تهران است، باشند.
3. کليه بيمه‌شدگان بايد داراي بيمه‌گر اول از طريق شرکتي باشند که عضو اتاق بازرگاني صنايع، معادن و کشاورزي استان تهران است.
3.کليه بيمه‌شدگان بايد داراي بيمه‌گر اول (تامين اجتماعي، خدمات درماني، بازنشستگي و يا بيمه سلامت و .... ) باشند.
4.هر يک از بيمه‌شدگان اصلي مي‌توانند افراد فرعي زير مجموعه خود( پدر، مادر،همسرو فرزندان) خود را بيمه نمايند.
5.مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و بازرسين مشروط به ارائه روزنامه رسمي مي توانند تحت پوشش بيمه نامه قرار گيرند.
6.کليه شرکت‌هاي عضو اتاق بازرگاني که متقاضي اين طرح هستند موظفند حداقل 70 درصد اعضاي پرسنل ليست بيمه شرکت خود را جهت بيمه تکميلي معرفي کنند.
7. مدت انتظار اين طرح براي زايمان 9 ماه و بيماري‌ها 3 ماه است.
8.پوشش دندانپزشکي به استثنا والدين مي باشد
9.کليه هزينه هاي تشخيص و درمان بيماري کرونا منوط به مثبت بودن تست covid 19 تحت پوشش اين بيمه نامه مي باشد.
10.تغيير طرح انتخابي در طول مدت بيمه نامه مقدور نمي باشد.
11.کليه شرکت‌هاي متقاضي در صورت عدم عضويت اتاق بازرگاني صنايع، معادن و کشاورزي استان تهران مي‌توانند با ثبت‌نام و دريافت عضويت اين اتاق از خدمات اين بيمه استفاده نمايند.

12.اعتبار بيمه نامه هاي درمان منوط به انعقاد بيمه نامه هاي عمر و حادثه مي باشد.

نحوه ي پرداخت حق بيمه
حق بيمه حداکثر طي سه قسط 4 ماهه پس از محاسبه و اعمال مبالغ اضافه نرخ سني دريافت مي گردد.
بيمه شدگان بين 61 تا 69 سال با 50% حق بيمه اضافي
بيمه شدگان بين 70 تا 120 سال با 100% حق بيمه اضافي
هر يک از بيمه‌گذاران مسئوليت حقوقي ناشي از عدم پرداخت حق بيمه را خواهند داشت.


 

با کليه موارد فوق موافقت مي گردد

 

[پيگيري و ويرايش اطلاعات ثبت نامي]

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر و هماهنگي  براي دريافت قرارداد با شماره هاي زير تماس حاصل فرمائيد:

 

شماره تلفن همراه: ???????????

شماره 88720799  (خط مستقيم)

شماره 5-88723801  (داخلي 175 و 161)

مرکز تماس اتاق تهران : 1866

 

نظرات کاربران

عباس زرکوب

لیست بیمارستانهای طرف قرارداددونحوه پرداخت را بفرمایید

فرهاد نوری

سلام،خواستم بیمه تکمیلی ثبت‌نام کنم

محمد کاظم گردینی

سلام

نظر خود را بنویسید

ارسال پیام

مطالب مرتبط