موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی در حوزه درآمدزایی از طریق رمزارزها و مدیریت خرید

تاریخ 1401/03/28 ساعت 14:44

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(‌آیتک) سه دوره آموزشی«اظهارنامه عملکرد مالیاتی»،« صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها» و«مدیریت خرید و سفارشات خارجی» را برگزار می‌کند.

 اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی و مهارت محور خود، دوره‌های آموزشی« اظهارنامه عملکرد مالیاتی»،«صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها» و«مدیریت خرید و سفارشات خارجی» را در تقویم آموزشی تیرماه قرار داده است؛ از این رو، فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران می‌توانند با ثبت نام در این دوره‌ها از آموزش‌های ارائه شده بهره‌مند شوند.

دوره آموزشی آنلاین اظهارنامه عملکرد مالیاتی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین«اظهارنامه عملکرد مالیاتی» را در هفتم تیرماه آغاز می‌کند و این دوره، در روزهای سه شنبه از ساعت 17 لغایت 20 برگزار می‌شود.

در این دوره آموزشی، موارد مشمول و معاف از مالیات عملکرد و طبقه بندی انجام تکالیف توسط اشخاص مختلف در قانون مالیات‌های مستقیم تشریح شده و فصل مالیات بر املاک، فصل معافیت‌های مالیاتی و سایر معافیت‌های قانون مالیات‌ها، فصل مالیات بردرآمد اشخاص حقوقی توضیح داده می‌شود. همچنین نحوه پرکردن اظهانامه عملکرد و اعمال معافیت ها به همراه چند نمونه عملی پرکردن اظهارنامه برای شرکت‌های خدماتی بازرگانی و پیمانکاری و بررسی اجمالی فرآیند رسیدگی و نکات مهم در پر کردن اظهارنامه عملکرد صورت خواهد کرد.

دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها

 مدت دوره آموزشی آنلاین «صفر تا صد درآمدزایی از طریق بلاکچین و رمزارزها» نیز18 ساعت بوده و از هشتم تیرماه آغاز می شود. روزها و ساعات برگزاری این دوره، چهارشنبه ها از ساعت 17 الی 20 خواهد بود.

ارائه تعاریفی از بلاکچین، بیت کوین، آشنایی با کیف پول و نحوه نگهداری رمزارزها، واریز و دریافت رمزارز به کیف پول دانشجویان به صورت عملی، آشنایی با استخراج رمزارزها (Mining)، آشنایی با لایتنینگ و مزایای آن، معرفی رمزارز اوتریوم، آشنایی با مفهوم قرارداد هوشمند، روش های خرید و فروش رمزارز و مزایا و معایب هر روش از جمله سرفصل های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی

 دوره آموزشی آنلاین «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» هم از 25 تیرماه آغاز شده و به مدت 21 ساعت آموزشی در روزهای شنبه از ساعت 17 الی 20  برگزار می شود. سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل مبانی ورود به تجارت بین الملل،آشنایی با مراحل و سفارشات خارجی، اسناد بازرگانی خارجی، نحوه گشایش اعتبار و روش‌های پرداخت،اصول حمل و نقل انواع بارنامه،انواع بیمه، اقدامات و مراحل قبل از انجام یک معامله، انعقاد قرارداد خرید و فروش، امور گمرگی در واردات و بررسی مراحل در گمرگ خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های‌ آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها