موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

 دوره‌های آموزشی صفر تا صد لینکدین، مقررات گمرگی و انبارداری

تاریخ 1401/02/31 ساعت 15:00

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) دوره‌های آموزشی «صفر تا صد لینکدین»،« آخرین مقررات و بخشنامه‌های گمرگی» و« مدیریت موجودی و انبارداری» را برگزار می‌کند

اتاق تهران سه دوره‌ آموزشی با عناوین«صفر تا صد لینکدین»،«آخرین مقررات و بخشنامه‌های گمرگی» و« مدیریت موجودی و انبارداری» را برای بهره برداری فعالان اقتصادی و اعضای خود در نوبت برگزاری قرار داده است.

دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد لینکدین

دوره آموزشی آنلاین «صفر تا صد لینکدین» از هجدهم خردادماه آغاز شده و روزهای برگزاری آن، چهارشنبه‌ها از ساعت 17 الی 20 خواهد بود. همچنین، معرفی استراتژی محتوا و قیف AIDA،تکنیک هایBAB,PAS,2Yes، هدف‌گذاری و متریک KPI، تقویم تولید و انتشار محتوا، سیگنال‌گیری و محبوب‌سازی، مشخص‌سازی بازار هدف، درآمدزایی دلاری با لینکدین، معرفی آسانسوری، متقاعدسازی مخاطب، رزومه نویسی و تکمیل پروفایل و اکشن پلن بازاریابی صادراتی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است

دوره آموزشی آنلاین آخرین مقررات و بخشنامه‌های گمرگی

دوره آموزشی آنلاین «آخرین مقررات و بخشنامه‌های گمرگی» که طی 9 ساعت ارائه می‌شود ، از هفدهم خردادماه آغاز شده و روزهای برگزاری آن، سه شنبه‌ها از ساعت 17 الی 20 خواهد بود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره، شامل واژه ها، اطلاعات و اسناد گمرکی، رویه های گمرکی و اسناد مورد نیاز جهت انجام، قوانین و مقررات تشریفات گمرکی برای واردات و صادرات،مقررات ارزی و بانکی مرتبط با گمرک، قوانین و مقررات تخلفات گمرکی و آخرین بخشنامه ‌های گمرگی خواهد بود.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت موجودی و انبارداری

همچنین شروع دوره آموزشی آنلاین «مدیریت موجودی و انبارداری» هم از 23 خردادماه بوده و در روزهای دوشنبه از ساعت 17 الی 20 ادامه می‌یابد.

سرفصل های آموزشی این دوره نیز شامل موضوعاتی چون تعاریف و مفاهیم انبارداری و کنترل موجودی،طراحي سيستم اطلاعاتي انبار،قانون پارتو، اصول انبارداری، چگونگی سیستم طبقه بندی و کدگذاری کالا، انواع سیستم‌های سفارش‌دهی کالا، چیدمان و طبقه‌بندی و تأثیر آن در سیستم کنترل موجودی و برنامه ریزی نیازمندی های مواد خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های‌ آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرسedu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها