وضعیت خرسی در بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین بیشتر می ریزد

تاریخ 1401/02/31 ساعت 13:00

قیمت بیت کوین اکنون به 29 هزار و 395 دلار رسیده است. تحلیل گران می گویند قیمت بیت کوین بیش از این می ریزد.

سرمایه گذاران بیت کوین هنوز منتظر نشانه هایی اند که بگوید دوره افت قیمت پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال به پایان رسیده و قیمت ها رو به صعود است. اما تحلیل گران حرف های دیگری برای گفتن دارند. 

کوین پدیا نوشت، در هفته گذشته قیمت بیت کوین از 36 هزار دلار به 25 هزار و 485 دلار رسیده است.  اکنون بیت کوین در قیمت 29 هزار دلار معامله می شود. با این حال، بعضی تحلیل گران می گویند نشانه ها در بازار از افت بیشتر قیمت این ارز دیجیتال خبر می دهد.

تحلیل گران در شبکه های اجتماعی به سرمایه گذاران خُرد بیت کوین درباره افت بیشتر قیمت بیت کوین هشدار داده و به عوامل اثرگذار در این زمینه اشاره کرده اند.  

کاهش قیمت به کمتر از 30 هزار دلار، از دلایل عمده این تحلیل گران برای افت بیشتر بازار است. این تحلیل گران می گویند نرخ 30 هزار دلار، سطح مقاومت قیمت بیت کوین بوده است و اکنون که قیمت بیت 29 تا 30 هزار دلار در نوسان است، احتمال افت قیمت این ارز دیجیتال تا کمترین سطح در بازار وجود دارد.

دومین عامل، وضعیت خرسی بازار از آوریل سال جاری میلادی است. تحلیل گران در بازار رمزارزها می گویند حداقل قیمتی که در وضعیت خرسی پیش بینی شده، هنوز در بازار محقق نشده است. این سطح حداقل قیمت 23 هزار دلار برای هر بیت کوین تعیین شده است.

علاوه براین، دیگر شاخص ها از جمله شاخص تامین مالی بیت کوین، احتمال افت هرچه بیشتر قیمت بیت کوین را تقویت می کند.

قیمت بیت کوین اکنون به 29 هزار و 395 دلار رسیده است. هم چنین اتریوم با قیمت یک هزار و 979 دلار معامله می شود. قیمت تتر هم چنان کمتر از یک دلار است. سولانا با قیمت 49 هزار و 90 دلار معامله می شود و بی ان بی 306 هزار دلار قیمت گرفته است.